1 2 3 4 5 6

Волейбол

​Анонс 4-го етапу Кубку України з волейболу

07.02.2020 11:44Волейбол

Ігри 4-го етапу Кубку України з волейболу, 5-9 лютого 2020 року, відбудуться в Чернігові та Житомирі. Це етап матчів волейбольного Кубку має визначити квартет претендентів «Фіналу чотирьох» на почесний трофей. Серед фаворитів житомирський ВК «Житичі-ЖНАЕУ».

Як відомо, церемонія жеребкування анонсованого етапу змагань подарувала шанувальникам волейболу неймовірний розподіл команд і, таким чином, спричинила одразу дві солідні інтриги. Адже в кожній із груп спрогнозувати наперед дует лауреатів фактично неможливо.

У Житомирі однозначним фаворитом будуть місцеві суперлігівські «Житичі-ЖНАЕУ», оскільки у суперники йому дісталися представники нижчих дивізіонів – «Бахмут-ШВСМ» (вища ліга), ВК «Покуття» (перша ліга) та ВК «Решетилівка» (друга ліга). Утім, кожен із них має в своєму складі цікавих виконавців, та й командний кубковий дух у них – на рівні.

Тож, насправді почивати на лаврах житомирянам точно не доведеться. Ну, а очні протистояння трьох колективів-сюрпризів нинішнього розіграшу Кубка України – це взагалі буде щось. Відповідно, і тут долю двох путівок до «Фіналу чотирьох», що називається, поглинула суцільна інтрига.

Нагадаємо, що у Чернігові боротьбу за дві путівки до «Фіналу чотирьох» поведуть «Барком-Кажани», «Серце Поділля», ВК «МХП-Вінниця» та «Буревісник-ШВСМ». Не є таємницею, що на користь останнього може свідчити лише фактор рідних стін, а ось трійка впевнених поточних лідерів Суперліги зійдеться між собою, що називається, не на жарт.

Про це яскраво свідчать результати їхніх очних протистоянь у нинішньому сезоні: «Барком-Кажани» - «Серце Поділля» - 2:3 і 3:1 (у Львові) та 3:0 і 1:3 (у Вінниці), а ще 3:1 - у Суперкубку України в Черкасах; ВК «МХП-Вінниця» - «Барком-Кажани» - 2:3 і 3:2 (у Вінниці) та 3:2 і 1:3 (у Львові); «Серце Поділля» - ВК «МХП-Вінниця» - 3:2 і 2:3 (у Вінниці). Ось і спробуй тут визначити, хто саме з них проб’ється в підсумку до «Фіналу чотирьох».

Відтак, другої половини нинішнього тижня на спортивних аренах Чернігова та Житомира буде неймовірно гаряче.

КАЛЕНДАР МАТЧІВ:

ЧЕРНІГІВ (СК НУ «Чернігівський колегіум»)

5 лютого

16.00 «Барком-Кажани» - «Буревісник-ШВСМ»

18.30 «Серце Поділля» - ВК «МХП-Вінниця»

6 лютого

16.00 «Буревісник-ШВСМ» - ВК «МХП-Вінниця»

18.30 «Барком-Кажани» - «Серце Поділля»

7 лютого

11.30 ВК «МХП-Вінниця» - «Барком-Кажани»

14.00 «Серце Поділля» - «Буревісник-ШВСМ»

ЖИТОМИР (СК ЖДУ ім. Івана Франка)

7 лютого

14.00 ВК «Решетилівка» - «Бахмут-ШВСМ»

16.30 ВК «Покуття» - «Житичі-ЖНАЕУ»

8 лютого

15.00 ВК «Покуття» - ВК «Решетилівка»

17.30 «Житичі-ЖНАЕУ» - «Бахмут-ШВСМ»

9 лютого

12.00 «Бахмут-ШВСМ» - ВК «Покуття»

15.00 ВК «Решетилівка» - «Житичі-ЖНАЕУ»

За матеріалами прес-служби ГО ФВУ

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Кубок України ВК Житичі анонс 

Схожі новини