1 2 3 4 5 6

Волейбол

​Анонс ігор 16-го туру Суперліги з волейболу серед жінок

13.03.2020 14:21Волейбол

Головне питання анонсованого 16-го туру Суперліги: “Чи витримає «Полісся-ЖДУ» ?”. На житомирську команду очікує перший раунд «трьохсерійного іспиту» лідерами.

До завершення регулярного чемпіонату залишилося три тури, і боротьба за потрапляння до провідного квартету з третього і четвертого місця набуває максимальної гостроти і непередбачуваності.

Адже на ці дві вакансії претендують троє конкурентів. Поки що на третій позиції перебуває «Полісся-ЖДУ», але з огляду на суперників, з якими ще належить помірятися силами житомирській команді (СК «Прометей», «Хімік» та «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»), її завдання виглядає найскладнішим. Зокрема, в анонсованому турі колектив Анатолія Казьмерчука має пройти випробування на міцність одноосібним лідером турніру, і це протистояння, безумовно, є центральним.

СК «ПРОМЕТЕЙ» - «ПОЛІССЯ-ЖДУ»

Кам’янське. СК «Прометей»

(13 березня – початок о 19.00; 14 березня – початок о 13.00)

Протистояння двох дебютантів Суперліги має дві особливості. Перша – відчайдушна боротьба кожної за збереження своїх поточних позицій: СК «Прометей» - за лідируючу, «Полісся-ЖДУ» - за третю-четверту. Тож тут кожна перемога набуває величезного значення. Друга – той факт, що саме житомирський колектив завдав кам’янському єдиної для того на сьогодні поразки у внутрішній першості (у рамках 7-го туру в Житомирі господарки майданчику виграли перший матч – 3:1 і поступилися у наступному – 2:3). Отже, і з цієї точки зору принциповість дуелі виглядає максимальною.

Відповідно, незважаючи на фактор рідних стін, назвати «прометейчиків» однозначними фаворитами не можна. Кожна з команд має свої «козирі» і недоліки, і вони опонентам добре відомі. Таким чином, хто зуміє їх використати краще – той і матиме більше шансів на успіх. Та в будь-якому випадку обидва поєдинки у Кам’янському, віриться, стануть по-справжньому бойовими і непередбачуваними.

«ХІМІК» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ»

Южне. ФСК «Олімп»

(12 березня – початок о 18.00; 13 березня – початок об 11.00)

Розпочнеться же тур у Южному, де сподіватися на сенсацію навряд чи доводиться. Адже місцевий «Хімік» зараз набрав потужну ходу, і навіть резервістки демонструють цілком змістовний волейбол. Тож хоча рівненчанкам, які намагаються втриматися на сьомому місці, очки дуже потрібні, розжитися ними у цьому двобої підопічним Петра Хілька буде вкрай складно. Надто вже різниться клас суперників. Хоча, звичайно, чіплятися за свій шанс гості однозначно будуть, а що з того вийде – побачимо.

«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» - «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ»

Луцьк. СК ОДЮСШ

(13 березня – початок о 17.00; 14 березня – початок о 12.00)

Із завданням будь-що «зачепитися» за місце у провідному квартеті луцька команда не впоралася, але бажання «грюкнути дверима» у регулярному чемпіонаті в неї ніхто не відбирав. Тож підопічні Богуслава Галицького, ймовірно, спробують зробити це і в анонсованих матчах. Тим більше, хорошу бомбардирську форму демонструє Людмила Осачук, та й Вікторія Даньчак із Мариною Скрипник спроможні «вистрілити» на повну.

«Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ» же очки більш важливі, оскільки її поточна третя позиція в таблиці є досить умовною. Відповідно, підопічним Віктора Туркули не лишається нічого іншого, крім як спробувати продемонструвати на майданчику всі свої найкращі якості. Наскільки добре це вийде в Олександри Міленко і компанії – незабаром дізнаємося!

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ»

Запоріжжя. СК ЗНУ

(13 березня – початок о 17.00; 14 березня – початок об 11.00)

Зараз запорізька команда посідає в таблиці п’ятий рядок, але від «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» її відділяє лише одна перемога, а від «Полісся-ЖДУ» - три. Відповідно, враховуючи, що, крім «Університету-ШВСМ», їй ще належить зіграти з «Регіною-МЕГУ-ОШВСМ» і «Поліссям-ЖДУ», шанси пробитися до першої четвірки за підсумками «регулярки» вона зберігає хороші.

Інша річ, що в останніх турах гра підопічних Гарія Єгіазарова вражає нестабільністю, сет на сет буває абсолютно несхожим. А представниці Чернігова ще не втратили надій вибити із сьомої позиції в таблиці «Регіну-МЕГУ-ОШВСМ». Відповідно, господаркам майданчику розслаблятися, як кажуть, не рекомендовано.

Що ж, тут стимули обох команд також очевидні. А там – гра покаже.

За матеріалами прес-служби ГО ФВУ

Спортивний Житомир


Теги: ВК Полісся Суперліга анонс 

Схожі новини