1 2 3 4 5 6

Волейбол

​Анонс матчів 3-го туру чемпіонату України Другої ліги з волейболу серед чоловіків

06.03.2020 14:25Волейбол

На даний момент участі у “Фіналі чотирьох” Другої ліги собі ще ніхто не забронював. Перед вирішальним туром чемпіонату України з волейболу в обох групах команд склалася досить заплутана ситуація.

Адже у кожній із них на дві підсумкові лідерські позиції реально претендують одразу по п’ять команд. Відповідно, багато чого вирішуватимуть їхні очні протистояння, а таких у програмі чимало.

У групі Б впевнено лідирують “Контінентал” та “Рокосово”, однак лише на одну поразку менше мають “Датський текстиль” та ЛНТУ, на дві – “Житичі-ДЮСШ”. Відповідно, тут особливо значення набувають поєдинки ЛНТУ - “Рокосово”, “Датський текстиль” - “Контінентал”, “Датський текстиль” - ЛНТУ, “Контінентал” - “Рокосово”, “Рокосово” - “Датський текстиль” і ЛНТУ - “Контінентал”.

А під шумок цього тотального очного “розбиралова” нинішніх лідерів цілком реально можуть заскочити до “Фіналу чотирьох” ті ж “Житичі-ДЮСШ”. Адже юні підопічні Вадима Кравченка зустрічатимуться із суперниками, які досі зберігають у графі перемог неприємні нулі. Відповідно, перемоги і очки можуть стати для житомирян надзвичайно приємними.

У групі А максимум очок здобув ВК “Решетилівка”, і враховуючи сенсаційний вихід цієї команди до нещодавнього фіналу Кубка України, навряд чи вона втратить “своє” місце серед фіналістів і тут.

Щоправда, в анонсованому турі на волейболістів з однойменного містечка на Полтавщині очікує рандеву з представниками НУБіП України, котрі мають лише на одну перемогу менше. Тож можна здогадатися, з якою самовідданістю “бізнесмени” чіплятимуться за свій шанс.

Результат цього поєдинку цікавить, насамперед, спортсменів ГУНП у Донецькій області. Адже вони досі поступилися лише тому ж ВК “Решетилівка” і, звісно ж, обов’язкова поразка одного з головних конкурентів їм лише на руку. Щоправда, паралельно “поліціянтам” необхідно самим вигравати в усіх трьох матчах.

У тому числі й у волейболістів СК “Скадовськ”, які, що називається, дихають їм у спину і, в разі власної перемоги, також мають нагоду скористатися осічками інших основних суперників. А тут ще й “Радіус-СДЮСШОР №2” плекає мінімальні надії на сенсаційний успіх. Бо якщо підопічні Анни Пушкар раптово сподобляться обіграти і СК “Скадовськ”, і ГУНП у Донецькій області, то саме вони можуть стати володарями однієї з путівок до “Фіналу чотирьох”.

Отже, анонсований тур, матчі якого відбудуться 6-8 березня, криє в собі безліч інтригуючих моментів.

За матеріалами прес-служби ГО ФВУ

Спортивний Житомир


Теги: ВК Житичі-ДЮСШ Друга ліга 

Схожі новини