1 2 3 4 5 6

Волейбол

Головні тренери ВК “Полісся”​ та ВК “Жемчужина Полесья”​ прокоментували товариський турнір

17.01.2020 17:01Волейбол

Волейбольний товариський турнір відбувся в Житомирі, 16 та 17 січня 2020 року. ВК “Полісся” зустрівся з білоруським волейбольним клубом “Жемчужина Полесья”. Загальний рахунок турніру: нічия. Ми поспілкувались з головними тренерами обох клубів та дізнались що це, ймовірніше, не остання зустріч волейболісток Житомира з білоруськими.

Головний тренер ВК “Полісся” Анатолій Казьмерчук розповів, що це вже друга зустріч команд: “Вже вдруге ми зустрілись з білоруським клубом. Перша була ще влітку в Южному і тоді перемогли дівчата “Полісся”. Цей турнір, як “примірка” обох команд, товариська зустріч. Для того, щоб дівчата зігрались та позмагались між собою. Перша гра завершилась поразкою для нас. Та ми зробили роботу над помилками.”

У ВК “Жемчужина Полесья” головний тренер – Михайло Коваленко розповів, що задоволений організацією і вважає, що такі турніри потрібно влаштовувати частіше: “Турнір був для того, щоб дівчата зіграли з новим суперником. Загалом, все вдалось. Більше, звісно, в перший день, коли наша команда виграла з рахунком 0:4. А друга гра показала, що в чомусь ми недопрацювали і потрібно це виправити.”

Зауважимо, що другу гру дівчата ВК “Полісся” відіграли краще і завершили своєю перемогою товариський турнір з білоруським клубом рахунком: 3:1, на свою користь.

Спортивний Житомир, Інна Солодка


Теги: ВК Полісся турнір 

Схожі новини