1 2 3 4 5 6

Волейбол

​Голови Житомирської ОДА та облради зустрілися з володарями Суперкубку України з волейболу

03.12.2021 11:53Волейбол

3 грудня в малій залі Житомирської ОДА керівники області зустрілися з володарями Суперкубку України з волейболу серед чоловічих команд 2021 року – волейбольної команди «Житичі-Поліський університет».

Про це в соцмережі Facebook написав голова ОДА Віталій Бунечко.

"Надзвичайно приємно, що вперше в історії Житомирщина стала володарем волейбольного трофею. Цікаву гру та напружену боротьбу демонстрували наші хлопці. Кажуть, у волейболі головне – команда. Ціною максимальних зусиль, майстерністю, міцними нервами, почерговими перемогами, вони стали найкращими і заслужено посіли перше місце та стали переможцями гри.

Як згадують гравці команди, гра була нервовою. Їх суперник – львівський клуб «Барком-Кажани» – дуже досвідчений. Вони від початку знали, що буде нелегко. Тим не менш, участь у такому матчі як Суперкубок, це велика відповідальність. Й цього разу, фортуна була на нашому боці. За цей результат я також дякую головному тренеру «Житичів» Сергію Терейковському, який зробив можливе й неможливе, щоб команда отримала довгоочікувану перемогу.
Ви не просто дивуєте, ви надихаєте! Я щиро вітаю переможців та бажаю не зупинятися на досягнутому й крокувати вперед до нових рекордів!", - написав Бунечко.
Теги: Бунечко Федоренко волейбол волейболісти  

Схожі новини