1 2 3 4 5 6

Волейбол

​Кубок України з волейболу 2-го етапу в очікуванні сенсацій від клубів

27.11.2019 11:00Волейбол

На відміну від чоловіків, у жінок представники елітного дивізіону, апріорі, мають значно кращі шанси. Сьогодні, 27 листопада, поєдинками у Луцьку та Кам’янському стартує 2-й етап жіночого Кубка України. До Кам’янська виїхав і житомирський ВК «Полісся-ЖДУ», де дівчата вже сьогодні зустрінуться з командами-суперниками своєї групи “Е”. Четвірка клубів у Чернівцях вступить у боротьбу завтра і, нарешті, у Южному – 29 листопада. Зрозуміло, що в кожному із чотирьох квартетів фаворитами є представники Суперліги. Але це ще не означає, що саме вони й здобудуть путівки до наступного раунду престижних змагань. Спеціалісти вважають, що принаймні в одній із груп може статися невеличка сенсація…

Група Е (Кам’янське, 27-29 листопада): «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» (Запоріжжя), «Полісся-ЖДУ» (Житомир), СК «Прометей» (Кам’янське), Збірна Харківської області.

Тут очікується найбільш інтригуюча «заруба». Зрозуміло, що збірній Харківської області, в компанії з трьома амбітними суперлігівцями, щось ловити буде вкрай складно, а ось як вони розберуться між собою – дуже цікаво!

Здається, що безумовний лідер в елітному дивізіоні, який прийматиме суперників на власному майданчику, своїм шансом зможе скористатись на повну. А ось очне протистояння «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» та «Полісся-ЖДУ», немає сумнівів, носитиме особливий характер. І перевагу, схоже, отримає той, хто виявиться спроможним помилятися менше. Особливо на прийомах…

Група Г (Луцьк, 27-29 листопада): «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк), «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне), «Легенда-Wnet» (Київ), ВК «Полтавчанка» (Полтава).

Здається, саме цей квартет є найбільш непрогнозованим. З одного боку, «Волинь-Університет-ОДЮСШ» апріорі виглядає сильнішим за опонентів. Тим більше, він приймає суперників удома та поступово набуває нового приємного оку ігрового обличчя, з огляду на солідні зміни після втрат у міжсезоння. З іншого, лучанкам ще явно бракує стабільності. Відігравши одну партію на «ура», в іншій усе може статися абсолютно навпаки. Втім, безумовно, у цій групі, насамперед, все знаходиться у руках підопічних Богуслава Галицького.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Легенда-Wnet», певно, це буде вирішальний поєдинок у боротьбі за другу путівку з групи. Столичний клуб зараз впевнено лідирує у «вишці», демонструючи гру, яка може принести рівненчанкам великі неприємності. Однак і підопічним Дмитра Юрченка, після відверто невдалого старту сезону, відступати нікуди. Тож боротьба очікується ще та!

Ну, а в ВК «Полтавчанка», об’єктивно маючи найменше шансів на успіх, схоже, постарається просто добряче попсувати нерви фаворитам. І що з цього вийде у підсумку – питання теж доволі цікаве…

Група Д (Чернівці, 28-30 листопада): «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця), «Університет-ШВСМ» (Чернігів), «Южанка-МВУФК-ДЮСШ №5-ЧДУ» (Миколаїв), «Буковинка» (Чернівці).

У грі представників Вінниці та Чернігова нині є чимало суттєвих проблем (насамперед, у якості захисних дій), тож у команд Миколаєва та Чернівців є невеличкий шанс їх використати на власну користь. Вийде чи ні – відповісти важко, але та ж «Буковинка» грає вдома…

Група Є (Южне, 29 листопада – 1 грудня): «Хімік» (Южне), «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» (Тернопіль), «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (Львів), «Аланта» (Дніпро).

Лідери «Хіміка», на повну виклавшись у захопливому поєдинку Ліги чемпіонів проти польського ЛКС, можуть не встигнути як слід відновитися фізично. Утім, южненська команда все одно залишається у домашній групі фаворитом №1. Рівно як не збирається втрачати свого й «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ». Їхнє очне «побачення», очевидно, буде прикрасою усього туру, тоді як командам зі Львова та Дніпра, щоби пробитися на наступного етапу турніру, необхідно буде створити справжнє диво. Та чи вийде?..

За матеріалами прес-служби ГО ФВУ

Спортивний Житомир


Теги: Кубок України ВК Полісся 

Схожі новини