1 2 3 4 5 6

Волейбол

Анонс ігор 5 туру чоловічої Суперліги з волейболу

29.11.2019 12:13Волейбол

Нинішня четвірка лідерів, третє місце якої за ВК “Житичі”, має хорошу нагоду збільшити відрив від переслідувачів. Після паузи, пов’язаної з проведенням 2-го етапу національного Кубка, відновлюються баталії у Суперлізі. Але, відверто кажучи, по-справжньому інтригуючих протистоянь в проанонсованому турі може і не вийти. Адже так склалося, що квартет поточних лідерів зустрінеться акурат з командами із нижньої частини турнірної таблиці.

«ЖИТИЧІ-ЖНАЕУ» - «НОВАТОР»

Житомир. СК ЖНАЕУ (29 листопада – початок о 18:00; 30 листопада – початок о 12:00)

Здається, лише в цій парі несподіванки годі очікувати. Навряд чи потужні нині «Житичі-ЖНАЕУ» дозволять собі вдома втратити очки у протистоянні з досить молодим колективом Романа Ковальчука. Тим більше, сам наставник «Новатора» не марить ілюзіями і чесно визнає, що головне завдання його підопічних у кожному матчі – це навчатися і прогресувати. Втім, що, коли хмельничан раптово «прорве»? Адже колись це таки має статися.

«ЮРАКАДЕМІЯ» - «СЕРЦЕ ПОДІЛЛЯ»

Харків. СК НЮУ (29 листопада – початок о 16:00; 30 листопада – початок о 12:00)

«Юристи» на своєму майданчику завжди залишаються дуже неприємними суперниками для будь-кого. Зазвичай, принаймні в одному матчі із грізними опонентами їм вдається демонструвати цілком конкурентоспроможний волейбол і нерідко розживатися дорогоцінними очками. Але, у даному випадку до Харкова завітають «сердечки», які нині перебувають у таблиці на незвичній для себе четвертій сходинці, поступаючись лідируючим «Барком-Кажанам» чотирма пунктами. Тож, немає сумнівів, що підопічні Віктора Болдарєва однозначно спробують поповнити свій очковий багаж по-максимуму. Та чи дозволять їм це харків’яни? Питання відкрите.

ВК «МХП-ВІННИЦЯ» - «ЛОКОМОТИВ»

Тростянець. СК «Колос» (29 листопада – початок о 17:00; 30 листопада – початок о 12:00)

Підопічні граючого тренера Костянтина Рябухи нарешті повернулися до домашньої арени СК «Колос» у Тростянці. Отже, слід очікувати аншлаг на трибунах та відповідний бойовий настрій господарів майданчику.

Щоправда, «Локомотив» уже встиг довести, що навіть за сьогоднішньої ситуації спроможний відбирати очки у кого завгодно. І хоча у нещодавніх кубкових баталіях він дещо несподівано зазнав поразок від вищолігових «Політехнік-Одеси» та «ШВСМ-СумДУ» та опинився за бортом змагань, недооцінювати «залізничників» однозначно не варто. Особливо, як-то кажуть, коли «піде» у Євгена Капаєва та Євгена Політька.

«БУРЕВІСНИК-ШВСМ» - «БАРКОМ-КАЖАНИ»

Чернігів. СК НУ «Чернігівський колегіум». (29 листопада – початок о 18:00; 30 листопада – початок об 11:30)

У поточному сезоні чернігівська команда виказує завидну націленість здобувати дорогоцінні очки принаймні на власному майданчику. І хоча у рідному залі перемагав поки лише відвертого аутсайдера – «Новатор», продовжити цю успішну ходу буде не проти.

Але чи спроможний «Буревісник-ШВСМ» щось «зловити», коли до нього завітає діючий чемпіон та нещодавній тріумфатор у поєдинку за Суперкубок? Тим більше, добряче вмотивований завданням зберегти свій нинішній статус одноосібного лідера… На перший погляд здається, що шансів у підопічних Володимира Борисенка немає взагалі. Але ж недарма кажуть, що шанси – шансами, а рахунок – на табло.

За матеріалами ФВУ

Спортивний Житомир
Теги: Суперліга ВК Житичі анонс 

Схожі новини