1 2 3 4 5 6

Волейбол

Тренер ВК "КСЛІ" прокоментував участь в турнірі пам'яті Ніколайчука

30.09.2019 14:40Волейбол

Переможцем VIII Відкритого обласного турніру з волейболу пам‘яті Ніколайчука Г. В., стали вихованці тренера Ігоря Альохіна – київський ВК "КСЛІ". У фіналі "КСЛІ" зіграли з волейбольним клубом "Житичі", і перемогли. Ми запитали про враження від участі в турнірі тренера київської команди – Ігоря Альохіна.

Житомир - місто менше, тому тут простіше щось організувати. Мені подобається організація турніру. Ми вже двічі брали участь і будемо надалі приїжджати. Завдяки мені, приїхала ще й команда збірної Грузії. Я сам звідти родом. Там - у Грузії, слабше волейбольний спорт. Але цей турнір є хорошою нагодою для грузинського клубу зіграти з чемпіонами та набратись досвіду.

Команда, яку я треную - КСЛІ (Київський спортивний ліцей-інтернат), вирізняється тим, що має гарну підготовку. Бо в нашому державному ліцеї діти і навчаються, і тренуються. По ДЮСШ важко витримати такий режим тренувань. ВК “Житичі” мають в команді і трохи старших гравців, в "КЛСІ" гравці тільки 2003 р.н., тим і цікавіше грати.

Тренер ставить і свої задачі. Моя задача перед командою: показати гарну гру. І головне навіть не перемога. Зараз іде підготовка до сезону. Тому важливо, щоб команди зігрались, розім’ялись. У фіналі, кожен тренер очікує перемоги своєї команди.” - розповів нам тренер волейбольного клубу "КЛСІ", Ігор Альохін.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: турнір пам'яті Ніколайчука коментар 

Схожі новини