1 2 3 4 5 6

Волейбол

Центральна блокуюча житомирського ВК «Полісся» прокоментувала результати жеребкування ІІІ етапу Кубка України

27.01.2021 17:12Волейбол

За результатами жеребкування ІІІ етапу Кубка України з волейболу серед жіночих команд житомирський ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» зустрінеться з ВК «Хімік», СК «Прометей» та ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ». Матчі відбудуться 5-7 лютого в місті Южне, Одеської області.

Результати жеребкування для сайту Спортивний Житомир прокоментувала центральна блокуюча волейбольного клубу «Полісся» Тетяна Машковська.

x6BQ7BV6Z5UaZCGjm4hLBNJ5deDRVKKdxjwEoWAmfD5vkfRxP9FyF_bv1t5ITvFvwaa24zI07SjggJYZXzRe5QO6dMHQjv-Q8is7HJfp6Oy7rFhuNXHEK6-eLYTf2JiVpwktDFhl

Тетяна Машковська, центральна блокуюча ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ»

Як ви оцінюєте жеребкування ІІІ етапу Кубка України: наскільки складно буде грати з суперниками?

У нашій підгрупі досить складні суперники з високим рівнем підготовки, яких буде не легко обіграти. До цього часу обіграти «Прометей» та «Хімік» не вдавалося нікому, але в той же час, граючи з ними ми показували досить непогану гру. Що до Луцька це команда яка може показувати хороший рівень волейболу, з ними також складно буде грати.

Як будете готуватись до матчів 5-7 лютого і на що, на вашу думку, потрібно робити акцент при підготовці до цих ігор?

Зігравши матчі 8 туру проти команд «Хімік» та «Прометей», ми побачили всі свої слабкі сторони та помилки. Проаналізувавши їх, будемо намагатися виправити всі свої недоліки. Також ці матчі дали нам змогу зрозуміти, над чим нам потрібно працювати, аби показати високий рівень волейболу у грі з цими командами.

Наскільки складно буде пробитись в наступний етап кубку, враховуючи рівень суперників?

Це буде зробити досить складно, адже «Хімік» та «Прометей» - це команди які грають на високому рівні, а також мають високий рівень підготовки. Граючи з цими командами, потрібно бути максимально сконцентрованим, і допускати мінімум помилок. Ми будемо робити все можливе аби потрапити до фіналу 4-х, не зважаючи на високий рівень підготовки усіх суперників.

Нагадаємо, у матчах 8-го туру Чемпіонату України з волейболу серед жінок житомирський ВК «Полісся» зустрічався з ВК «Хімік» та СК «Прометей».


Теги: ВК Полісся волейбол 

Схожі новини