1 2 3 4 5 6

Волейбол

В Житомирі відбулася Конференція обласної федерації волейболу

10.07.2020 17:29Волейбол

У п'ятницю, 10 липня, в Житомирському медичному інституті відбулась Конференція Житомирської обласної федерації волейболу. Вона розпочалася зі звіту голови спілки, голови обласної ради Володимира Ширми.

За словами Ширми, своїм головним досягненням він бачить той факт, що волейбол на Житомирщині,по суті з нуля виріс до рівня Суперліги.

Серед інших досягнень він відзначив:
- налагодження спортивного шляху «школа-коледж-університет-професійна команда»,
- сстворення системи «дитячий волейбол-професійний волейбол»,
- розвивиток студентського волейболу,
- створення професійних команд - ВК «Житичі» та ВК «Полісся»,
- активна робота зі створення районних осередків Житомирської обласної федерації волейболу

- Я впевнений, що цю високу планку, якої ми досягли завдяки суспільній титанічній праці, ми нізащо не упустимо, - написав у своєму фейсбуку Володимир Ширма.

Також під час конференції було внесено зміни та доповнення до Статуту організації, обрано делегатів XXVI звітно-виборчого Конгресу ФВУ від Житомирщини та затверджено кандидата на посаду Президента ФВУ від Житомирщини. Ним став чинний президент Федерації волейболу України Мельник Михайло Григорович.

Також федерація поповнилась новими членами з Новоград-Волинського, Олевського району, з Ємільчино, Коростеня, Черняхова, Лугин, Овруча, Пулин, Попільні, Житомира та Житомирської обласної асоціації ветеранів волейболу.

Спортивний Житомир

Теги: Володимир Ширма  

Схожі новини