1 2 3 4 5 6

Волейбол

В Житомирі відбувся всеукраїнський суддівський семінар

04.09.2019 16:12Волейбол

Вітчизняні арбітри наполегливо готуються до нового сезону. З метою якісної їх підготовки, наприкінці літа, в Житомирі відбувся суддівський семінар Федерації волейболу України.

Виступи на суддівському семінарі вже четвертий сезон поспіль відбуваються у вигляді презентацій, це загальновідома практика подачі інформації. На семінарі відійшли від усної співбесіди і до тестування учасників, що також є загальносвітовою нормою.

Як результат, багато говорили про приведення стандартів як у волейболі в Україні, так і в суддівстві – зокрема, до європейських та світових. З цією метою, на національний суддівський семінар був запрошений топ-рефері ФІВБ, суддя групи А – Войтек Марошек. Він очолює арбітражну комісію PZPS (Федерації волейболу Польщі) – одну з найуспішніших та потужніших федерацій як у Європі, так і в світі.

Візит голови арбітражної комісії PZPS – це перший досвід міжнародної співпраці в Україні у суддівстві за часи існування Федерації волейболу України.

Серед досягнень таких семінарів, можна вважати домовленість з Комісією дитячого волейболу, щоб призначення на змагання Дитячої ліги робила Арбітражна комісія ФВУ. Цим кроком вдалось вирішити проблему з нестачею молодих суддів та забезпечити роботою велику кількість молодих арбітрів. Найкращі з суддів Дитячої ліги минулого сезону будуть підвищені у класі. Тим більше, відгуки від команд-учасниць Дитячої ліги щодо рівня суддівства були схвальними.

Суддівські семінари надзвичайно важливі для становлення та підготовки суддів. Організацією цьогорічного суддівського семінару займалась Житомирська колегія суддів федерації волейболу.

Спортивний Житомир
Теги: суддівський семінар Войтек Марошек Житомирська колегія суддів 

Схожі новини