1 2 3 4 5 6

Волейбол

​В Житомирі відбувся волейбольний турнір в знак пам’яті Дмитра Ільницького

27.11.2019 12:49Волейбол

Волейбольний турнір, в знак пам’яті Дмитра Ільницького – загиблого десантника 90 батальйону, відбувся 25 листопада в спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету, де навчався Дмитро.

Вшанувати світлу пам’ять загиблого десантника 90 батальйону прийшли керівництво міста та ЖНАЕУ. Серед присутніх на відкритті турніру – рідні воїна та його бойові побратими Володимир Красота та Володимир Костів, товариші Богдан Ковальчук і Олександр Волинець, які згадують Дмитра спортивним та життєрадісним.

Мати героя Лілія Василівна подякувала керівництву університету та представникам міської ради за організацію та проведення волейбольного турніру імені сина, завдяки якому ім'я Дмитра Ільницького увійшло в спортивну історію міста. Адже для них, батьків Дмитра та його сестричок, дуже важливо, щоб про їх сина та брата пам’ятали.

У своєму слові заступник міського голови Марія Місюрова та начальник управління молоді та спорту Ірина Ковальчук висловили щиру повагу батькам Дмитра та вдячність за сина-героя, який вічно житиме в людських серцях.

Довідково: Лейтенант ЗСУ, десантник 90 батальйону Дмитро Ільницький загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на Сході країни 5 років тому. Нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Народився та мешкав з батьками у Житомирі, тут здобував освіту – у 2013 році закінчив навчання на факультеті обліку та фінансів ЖНАЕУ. Дмитрові було лише 24 роки, коли він загинув у день свого народження, 29 листопада 2014 року. Похований на Смолянському кладовищі у Житомирі. Навесні 2017 року в Дмитра народилися сестрички – трійнята Саша, Маша і Даша.

Спортивний Житомир

Схожі новини