1 2 3 4 5 6

Волейбол

Тренер ВК "Житичі" Вадим Кравченко: "Фінал турніру видався цікавим"​​

30.09.2019 13:32Волейбол

По завершенню VIII Відкритого обласного турніру з волейболу пам‘яті Ніколайчука Г. В., ми поспілкувались з організатором турніру та тренером житомирського волейбольного клубу "Житичі". Вадим Кравченко розповів нам про особливості проведення турніру цього року та про плани на майбутнє.

Це вже традиційний турнір. Особливість цього року є те, що до нас приїхала збірна Грузії - U19. Тому турнір по праву вважається міжнародним. Шкода, що львівська команда в останній момент не змогла приїхати. Тому довелось мені, як тренеру, розділити основний склад ВК “Житичі” на дві команди.

До того ж, цього року приїхали сильні команди, які займать призові місця на чемпіонатах України. Зокрема, Київський спортивний ліцей-інтернат (КСЛІ) - чемпіони України серед юнаків 2003 р.н., клуб Запоріжжя - бронзовий призер чемпіонату України минулого року. З сильним противником і грати цікаво.

Від своєї команди, я очікував перемоги та хорошої гри. Ми (прим. ВК “Житичі”) кілька років поспіль перемагали в турнірі. І вихід у фінал - це результат достойної гри. До речі, фінал видався цікавим ще й тому що в КСЛІ - клубі нашого суперника, грає мій вихованець Олександр Ковальчук зі збірної України. Головна фішка нашого турніру пам’яті Ніколайчука, те що кожен учасник турніру отримує в подарунок чашку з логотипом змагань. Це залишається на згадку. У моїх вихованців, наприклад, вже по вісім чашок буде.

Вже наступного року очікуємо на приїзд команди з Білорусі, і хочемо запросити до участі команду Румунії, щоб турнір отримав звання міжнародного. Будемо звертатись у Федерацію волейболу України, щоб його включили в календар. ” - розповів нам Вадим Кравченко, організатор турніру пам'яті та тренер ВК "Житичі".

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: ВК Житичі турнір Ніколайчука Кравченко 

Схожі новини