1 2 3 4 5 6

Волейбол

Волинь-Університет-ОДЮСШ - перший суперник житомирського ВК “Полісся” у Суперлізі

25.09.2019 13:25Волейбол

В першому турі Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2019-2020 рр., суперником житомирського ВК “Полісся” буде “Волинь-Університет-ОДЮСШ” з Луцька (на фото). Що відомо про цю команду?

Отже, відомо що луцькі волейболістки “Волинь-Університет-ОДЮСШ” були бронзовим призером Суперліги України сезону 20189. Також волейболістки “Волинь-Університет-ОДЮСШ” стали володарями чемпіонського кубку в італійському Чемпіонаті "Імоко Воллей" в Конельяно, Серії А сезону 2018/19.

В травні 2019 року волейболістки “Волинь-Університет-ОДЮСШ” стали кращими на Всеукраїнській ХІV Літній Універсіаді. Четверо волейболісток луцького клубу “Волинь-Університет-ОДЮСШ” отримали запрошення у національну збірну у травні 2019 року.

Свої перемоги луцький клуб “Волинь-Університет-ОДЮСШ” коментує, наголошуючи на тому, що до усіх матчів вони готуються відповідально. Метою вбачають - показати якісну гру, і зрештою, - перемогти.

Тож очікуємо на цікаву, сильну гру між луцьким клубом “Волинь-Університет-ОДЮСШ” та ВК “Полісся” в першому турі чемпіонату України. Стартуватиме перший тур Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2019-2020 рр., 26 вересня.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: Суперліга Волинь-Університет-ОДЮСШ ВК Полісся 

Схожі новини