1 2 3 4 5 6

Волейбол

​ВК “Полісся-ліцей-інтернат” лідирує в Першій волейбольній лізі

20.01.2020 15:58Волейбол

У рамках звітного 3-го туру Першої ліги в центрі уваги стояло питання: чи зуміють продовжити свою переможну ходу у чемпіонаті локальні лідери – «Полісся-ліцей-інтернат» та ВК «Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ»? Адже бажаючих потіснити їх звідти були чимало, і зараз волейболісткам Житомира та Чернівців випало витримати складні іспити на міцність. Зрештою, першим із них це вдалося, тоді як у других не вийшло.

Центральний поєдинок звітного 3-го туру відбувся в Івано-Франківську. Тут у непримиримому протистоянні зійшлися колективи, які також крокували у чемпіонаті без поразок – місцевий «ПНУ-Івано-Франківськ» та житомирське «Полісся-ліцей-інтернат». При цьому раніше господарки туру та гості дружньо не залишили жодних шансів юним спортсменкам СК «Балта-ПБК» – по 3:0, а франківки, крім того, здолали ще й дівчат із «Новатора-ХНУ» – 3:0.

Таким чином, у рідних стінах підопічні Ірини Цап отримали чудову можливість вперше у сезоні засмутити житомирянок і, відповідно, залишитися єдиними, хто зберіг би у графі поразок поважний «0». Але ж і волейболістки під керівництвом Олени Мухаревич плекали аналогічні надії! Тому не дивно, що очне протистояння між ними вийшло неймовірно інтригуючим…

Взагалі, спортсменки обох команд почергово видавали продуктивні відрізки, тож цілком справедливо і сети вони вигравали почергово, перенісши боротьбу за кінцеву перемогу на тай-брейк. Проте тут у діях франківок раптово щось розладилося. Вони одразу ж дозволили суперницям суттєво відірватися в рахунку, а коли кинулися, було, навздогін, виявилося запізно – 2:3 (25:22, 22:25, 16:25, 25:22, 7:15).

Таким чином, «Полісся-ліцей-інтернат» здобуло у чемпіонаті сьому перемогу поспіль і ще більше зміцнило свою позицію одноосібного лідера. Натомість ВК «ПНУ-Івано-Франківськ» піднявся на третє місце, потіснивши звідти «Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2».

«Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ» вирушила до Вінниці, де на неї очікували поєдинки з місцевим ВК «МХП-ОСДЮСШ» та «Регіною-ОСДЮСШОР» із Рівного. Суперники не те щоби непереможні, але досить амбітні і, звісно ж, націлені довести самим собі та іншим, що спроможні демонструвати волейбол якісного ґатунку. Тож чернівчанам довелося непереливки…

Спочатку підопічні Івана Васкана зійшлися з рівненчанками. Поєдинок вийшов на славу, оскільки розтягнувся на п’ять партій, і фактично до останнього можна було лише здогадуватися, хто в підсумку візьме гору. Та, зрештою, у кульмінаційний момент спортсменки «Регіни-ОСДЮСШОР» відіграли розважливіше – 3:2 (25:19, 24:26, 25:19, 16:25, 15:11). Ось так чернівчанки зазнали першої поразки в сезоні. А наступного дня, що називається, на зубах, перемогу в них видряпали і волейболістки ВК «МХП-ОСДЮСШ» - 3:1 (22:25, 25:19, 25:19, 26:24).

Таким чином, у таблиці «Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ» опустилася с другого на п’яте місце, а на її позицію, перемігши в інших матчах ще одного з поточних лідерів - «Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2» - 3:0 (25:20, 25:19, 25:21) і той же ВК «МХП-ОСДЮСШ» (це була наперед гра 5-го туру) – 3:1 (25:17, 25:18, 14:25, 25:16), піднялася «Регіна-ОСДЮСШОР». Безумовно, своїми виступами у Вінниці підопічні Петра Подгурського можуть бути цілком задоволеними.

У наступному турі, матчі якого відбудуться 15-16 лютого, особливу увагу викликає поєдинок ВК «ПНУ-Івано-Франківськ» - «Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ». Адже чернівецька команда, певно, прагнутиме реабілітуватися за невдачі цього уїк-енду.

За матеріалами прес-служби ГО ФВУ

Спортивний ЖитомирТеги: ВК Полісся-ліцей-інтернат Перша ліга 

Схожі новини