1 2 3 4 5 6

Волейбол

ВК Полісся з перемоги стартує в жіночому Кубку України з волейболу

07.11.2020 09:48Волейбол

В п'ятницю, 06 листопада, в Житомирі стартували поєдинки ІІ етапу жіночого кубку України з волейболу в групі Е. Нагадаймо, що житомирський ВК "Полісся" як представник Суперліги стартував у турнірі саме з цього етапу, пропустивши перший.

У стартовому поєдинку господарки турніру - ВК "Полісся" без особливих труднощів розгромили чернівецьку "Буковинку". Хоча, враховуючи різницю в класі команд, такий результат був цілком очікуваний.

Житомирянки з перших хвилин захопили ініціативу і практично не дозволяли суперницям чинити бодай якийсь серйозний опір.

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" (Житомир) - ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ" (Чернівці) - 3:0 (25:6 25:12 25:9)

Огляд матчу


В другому поєдинку ігрового рівненська "Регіна" зустрілася зі своїм дублем - "Регіною-2". На відміну від житомирянок, перемога іншому фавориту групи далася не так легко. В третій партії дублерки навіть зуміли деякий час вести в рахунку проти суперлігової "Регіни", але остання таки зуміла дотиснути суперниць - 3:0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" (Рівне) - "Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР" (Костопіль) - 3:0 (25:15 25:11 25:20)

Вже в суботу, 07 листопада, на майданчику СК "Динамо" відбдуться головні поєдинки цього триденного кубкового протистояння. У зустрічі лідерів - ВК "Полісся" - "Регіна" може визначитися переможець групи. Хоча вже зараз зрозуміло, що обидві команди мають виходити в наступний раунд Кубку. А от в другому поєдинку між дублем "Регіни" та "Буковинкою" буде вирішуватися доля третьої путівки. Подивитися матчі можна буде на нашому сайті онлайн.

Кубок України з волейболу (Жінки), ІІ етап, група Е
Житомир, 07 листопада

16.00 ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" - "Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" ОНЛАЙН

19.00 "Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР" - ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ" ОНЛАЙН

Спортивний Житомир

Теги: ВК Полісся 

Схожі новини