1 2 3 4 5 6

Волейбол

​ВК Житичі виграли 2-й етап Кубку України з волейболу

25.11.2019 11:50Волейбол

Кубок України з волейболу серед чоловіків, 2-й етап сезону 19/20 стартував 22 листопада. За три дні волейбольні клуби групи К зіграли три гри у Харкові. Успішним другий тур Кубку України став для житомирських хлопців ВК “Житичі”. Вигравши усі три гри у своїй групі К, з 9-ма пунктами і першим місцем у турнірній таблиці, житомирські волейболісти проходять у наступний тур Кубка.

Суперниками в групі К для ВК “Житичі” були: ВК "Збірна України U-20", ВК "Скадовськ" та ВК "Нікополь". Житомирський волейбольний клуб переміг три команди суперників і виграв усі три гри другого туру Кубка. На рахунку в турнірній таблиці ВК “Житичі” 9 пунктів, і 1 місце.

Результати 2-го туру Кубку України з волейболу серед чоловіків, сезону 19/20:

22.11.19 ВК "Житичі-ЖНАЕУ" - ВК "Збірна України U-20" - 3:0 (25/18; 25/13; 25/10).

23.11.19 ВК "Житичі-ЖНАЕУ" - ВК "Скадовськ" - 3:0 (25/21; 25/12; 25/12).

24.11.19 ВК "Нікополь" - ВК "Житичі-ЖНАЕУ" - 0:3 (14/25; 12/25; 14/25).