1 2 3 4 5 6

Волейбол

Влада області хоче бачити волейбольні команди Житомирщини у Єврокубках

16.04.2019 15:41Волейбол

Житомирський феномен – саме так зараз називають волейбольні команди Житомирщини після виходу обох до Суперліги. Проте зупинятися на досягнутому Житомирщина не збирається.

Привітали спортсменів та тренерів з перемогами сьогодні, 16 квітня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.

«На сьогодні ми досягли тих цілей, які ставили перед собою. Було б дуже добре, щоб колись ми зібралися тут знову, але поряд стояли кубки Ліги чемпіонів. Я вважаю, що ми маємо разом ставити такі амбітні завдання. Сьогоднішні суперники починають нас боятися, бо вони бачать, як швидко і динамічно ми досягли поставленої мети. Дякую вам за вашу наполегливість та бажання перемагати. Нехай ваші очі так само горять у Суперлізі. Бажаю, щоб всі разом ми досягли тієї планки, яку поставили на майбутнє», – наголосив Ігор Гундич.

Також голова ОДА подякував обласній раді та депутатському корпусу за підтримку спорту Житомирщини.

«Житомирські волейболісти – це феномен: за 2 роки пройшли Першу лігу, Вищу лігу і потрапили до елітного дивізіону – Суперліги. Такого ще не вдавалось нікому. Це вагома подія для Житомирщини і комунальні волейбольні команди «Житичі» і «Полісся» вже стали візитівкою нашої області. Але попереду ще багато чого, що треба зробити, аби досягти ще кращих результатів», - сказав спортсменам Володимир Ширма.

Водночас голова обласної ради подякував депутатському корпусу та меценатам, а також ректорам вищих навчальних закладів, де відбулись змагання, за підтримку спортивної галузі області.

«Ми думаємо не лише про сьогоднішній день, ми думаємо про майбутнє. Минулого року ми створили спортивне відділення на базі нашого комунального ліцею для обдарованих дітей, аби діти зі спортивними здібностями мали змогу розвиватися і досягати найвищих вершин у спорті. Вкотре говорю, що інвестування у спорт – це найкраща інвестиція, яка у майбутньому дасть позитивні результати»,- сказав Володимир Ширма і висловив сподівання на подальшу підтримку спорту нашої області.

Жіночий волейбольний клуб «Полісся» та чоловічий ВК «Житичі» на сьогодні є чемпіонами Вищої ліги та будуть змагатися у Суперлізі.

Спортивний Житомир

Схожі новини