1 2 3 4 5 6

Волейбол

Збірна Житомирщини виграла чемпіонат України з волейболу U-21 cеред спортсменів з порушенням слуху

21.02.2020 12:34Волейбол

В Житомирі, з 16 по 21 лютого 2020 року, в спортивній залі ЖНАЕУ відбувався чемпіонат України з волейболу U-21 серед чоловіків спортсменів з порушеннями слуху. Команда Житомирської області, яку представляли семеро учнів Березівського навчально-реабілітаційного центру, виграли золоті медалі чемпіонату U-21.

Волейболісти представники Житомирщини виграли у команди Києва з рахунком: 3:0, на свою користь.

Тож, друге місце за київською командою. Третє місце посіла команда Одеської області, яка перемогла у волейболістів Рівненської, з рахунком: 3:0, на користь одеситів.

Загалом у волейбольному чемпіонаті U-21 серед чоловіків змагались шість команд: Житомир, Одеса, Київ, Кіровоград (Кропивницький), Рівне, Закарпаття.

Зауважимо, що переможці-волейболісти – учні Березівського навчально-реабілітаційного центру з самого початку ігор чемпіонату U-21 стали лідерами, які у підсумку виграли усі 5 матчів, а таком фінал та заробили максимальну кількість очок - 15.

У Києва 11 зароблений очок, у команди Одеської області - 10, у Рівненської - 5. Волейболісти Закарпатської команди мають 3 очки, а Кіровоградська область - 0.