1 2 3 4 5 6

Волейбол

​Як житомирський ВК “Житичі” дійшов до “Фіналу чотирьох” Кубку України з волейболу

28.02.2020 15:55Волейбол

Матчі “Фіналу чотирьох” Кубку України вперше відбудуться в Житомирі, 01-02 березня 2020 року, в спорткомплексі “Динамо”. За їх результатами, переможець стане володарем почесного Кубка України з волейболу, сезону 19/20. Змагатимуться за трофей житомирський ВК “Житичі”, львівський ВК “Барком-Кажани”, ВК “Буревісник-ШВСМ” та ВК “Решетилівка”.

Житомирський ВК “Житичі” – учасник Суперліги, сезону 19/20, виграв по 3 поєдинки передфінального 3-го та фінального 4-го етапу Кубку України з волейболу.

У матчах 3-го етапу Кубку житомирські волейболісти перемогли: діючого володаря Кубку сезону 18/19 – львівського ВК “Барком-Кажани” (рахунок гри 3:1, на користь житомирян) та команду Першої ліги “Епіцентр-Подоляни” (3:1, на користь житомирян). І пройшов у 4-й етап Кубку.

У 4-му передфінальному етапі ВК “Житичі” успішно виграли у суперників своєї групи: ВК “Покуття” (3:0 на користь житомирян), ВК "Бахмут-ШВСМ" (3:0 на користь житомирян), ВК “Решетилівка” (1:3 на користь житомирян), заробивши максимально 9 очок.

Так, ВК “Житичі” першим вийшов у четвірку, яка змагатиметься за трофей на “Фіналі чотирьох” Кубку України з волейболу.

Нагадаємо, що загальний огляд передфінально 4-го туру, який став вирішальним для чотирьох команд, які вийшли у “Фінал чотирьох” Кубку України можна переглянути на нашому сайті.

Спортивний Житомир, Інна Солодка


Теги: ВК Житичі Кубок України Фінал чотирьох 

Схожі новини