1 2 3 4 5 6

Волейбол

ЮРАКАДЕМІЯ - ЖИТИЧІ-ЖНАЕУ. ОНЛАЙН трансляція першого матчу волейбольної Суперліги в Харкові

17.01.2020 14:42Волейбол

У п’ятницю, 17 січня, в Харкові відбудеться перший поєдинок туру чоловічої волейбольної Суперліги між місцевою "Юракадемією" та житомирським ВК "Житичі".

Початок матчу 17 січня - о 16.00

Подивитися гру можна буде онлайн на нашому сайті.

«ЮРАКАДЕМІЯ» - «ЖИТИЧІ-ЖНАЕУ»
Харків. СК НЮУ

нагадаймо, що друга гра відбудеться вже 18 січня о 12.00

Протистояння колективів, які нині посідають у таблиці, відповідно, п’яту та четверту сходинки, також матиме особливу інтригу. Адже на даний момент харків’яни відстають від житомирян лише на дві перемоги, тому, звичайно ж, спробують відновити у цій графі паритет. Але щось останнім часом колектив Сергія Коваленка «лихоманить». Дещо дивні поразки у нещодавніх кубкових баталіях від «Буревісника-ШВСМ» та, особливо, від «Бахмут-ШВСМ» (по 2:3) і, як наслідок, непотрапляння до 4-го етапу змагань – красномовне тому підтвердження.

У свою чергу, «Житичі-ЖНАЕУ», навпаки, порадували своїх уболівальників кількома знаковими перемогами – вищезгаданою кубковою над «Барком-Кажанами» (3:1) і передноворічною суперліговою над ВК «МХП-Вінниця» - 3:0. Схоже, підопічні Сергія Терейківського спромоглися віднайти користь внаслідок останніх кадрових змін (зокрема, після прощання з багаторічним капітаном Володимиром Мірчевим), оскільки перебудували свою гру продуктивно. І, певно, не залишили надій продовжити гідну погоню за трійкою нинішніх лідерів. Відповідно, їм необхідно здобувати у Харкові дві перемоги. У першому колі чемпіонату на власному майданчику житомирянам це вдалося (3:0 і 3:0). Проте чиї стимули виявляться вагомішими цього разу?..

за матеріалами http://fvu.in.ua/

Спортивний Житомир

Теги: ВК Житичі анонси Суперліга 

Схожі новини