1 2 3 4 5 6

Волейбол

​Житомирські спортсменки у складі нацзбірної з волейболу сидячи привезли фінське срібло з міжнародного турніру

25.01.2022 14:32Волейбол

2022 рік почався дуже жваво з волейболу сидячи для спортсменок Житомирської області Анастасії ФІЛОН та Людмили ЛОЗКО, всеукраїнський навчально-тренувальний збір (Дніпро), срібні нагороди міжнародного турніру (Фінляндія)!


Вихованки ЖОДЮСШОІ Настя Філон та Люда Лозко, гравчині національної паралімпійської команди з волейболу сидячи у складі збірної України здобули срібні нагороди міжнародного турніру з Фінляндії!

Паралімпійський комітет Фінляндії організував щорічний міжнародний мультиспортивний захід у м.Настола. З 21 по 23 січня 2022 року відбувся міжнародний жіночий турнір з волейболу сидячи.

Саме, у державному багатопрофільному спортивно-оздоровчому центрі Паюлахті, який є освітнім спортивним закладом - інститутом, підготовки спортсменів професіоналів та аматорів, є научно-технічою лабораторією спорту, є центром олімпійської та паралімпійської підготовки національних команд Фінляндії.

Національна збірна до самого фіналу яскраво боролась без жодної поразки, вийшла у фінал першою в турнірній таблиці турніру і лише у боротьбі за "золото" поступилась команді Італії.

Вітаємо наших срібних призерок:

Владичинська Анастасія (Хмельницька обл.)
Дімітрішина Кароліна (Хмельницька обл.)
Лакатош Ярослава (Полтавська обл.)
Лозко Людмила (Житомирська обл.)
Долина Адріана (Хмельницька обл.)
Подлєсна Олександра (Дніпропетровська обл.)
Філон Анастасія (Житомирська обл.)

У турнірі взяли участь чотири країни: Україна, Фінляндія, Італія та Франція.

Для паралімпійської збірної України з волейболу сидячи - це перший міжнародний турнір у рамках спеціальної підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться у липні 2022 року.

Старший тренер збірної України Ярослав Малойван, тренер збірної Анжеліка Чуркіна, особистий тренер вихованок.


Особистий тренер вихованок ЗТУ Анатолій ДЕНИСОВЕЦЬ.


Теги: волейбол сидячи Філон Лозко  

Схожі новини