1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирські волейбольні клуби "Полісся" та "Житичі" активно готуються до Суперліги

21.08.2019 13:26Волейбол

Вже наприкінці вересня-початку жовтня житомирські клуби - чоловічий ВК "Житичі" та жіночий ВК "Полісся" дебютують у волейбольній Суперлізі. Наразі обидва клуби активно готуються до сезону у вищому дивізіоні країни.

Про плани і успіхи клубів в міжсезонні "Спортивному Житомиру" розповів голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

- Дівчата з ВК "Полісся" вийшли з відпустки ще в червні і вже завершили перші двотижневі збори у місті Южному. Другі збори в них відбулися в Іршанську, Хорошівського району. Після цього наші дівчата працюватимуть в Житомирі. Наприкінці серпня - на початку вересня ВК “Полісся” планує взяти у турнірі у місті Южному. Туди мають приїхати як лідери української Суперліги, так і гості з Білорусі. Самі цей турнір має показати реальну готовність команди до сезону.

Хлопці з ВК "Житичі" провели двотижневі збори в Кирилівці, Запорізької області. Після повернення команда отримала п’ять днів відпочинку, після чого відправилася на другі збори в Іршанськ. Далі хлопці мають повернуться в Житомир. У вересні “Житичі” планують взяти участь у міжнародному турнірі в Чернігові.

В міжсезоння планується проведення товариських матчів і в Житомирі. За словами Володимира Ширми, декілька команд суперліги вже виявили готовність приїхати в наше місто. Тому у вересні планується проведення товариського турніру в Житомирі за участю ВК “Полісся” та команд Суперліги і інших гостей. ФОрмат турніру стане відомий пізніше.

Також розглядається можливість створення команд-дублерів, які б грали у нижчих дивізіонах і були кадровим резервом для основних команд.

Володимир Ширма запевнив, що обидві команди мають достатнє фінансування до кінця року для участі у чемпіонатах.

Спортивний Житомир

Теги: ВК Полісся ВК Житичі 

Схожі новини