1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирські "Житичі" зіграють за Суперкубок 26 грудня

02.11.2020 15:35Волейбол

Поєдинок за чоловічий Суперкубок України між «Барком-Кажанами» та ВК «Житичі-ПНУ», що був запланований на 24 жовтня, не відбувся через проблеми зі здоров’ям у гравців і тренерів житомирської команди. Натомість, взагалі відмовлятися від цієї знакової події в житті вітчизняного волейболу ніхто не збирався. Тож Директорат ГО ФВУ визначив нову дату інтригуючого протистояння – 26 грудня.

Матч розпочнеться о 12:00 на арені комфортного спорткомплексу «Епіцентр» у Городку Хмельницької області. Саме там 24 жовтня відбувся поєдинок за жіночий Суперкубок України між СК «Прометей» та «Хіміком», на якому, до речі, побував президент Європейського конфедерації волейболу Александар Борічіч. Почесний гість дуже високо оцінив рівень організації цього форуму, зокрема, заходи, вжиті задля безпеки перебування на трибунах невеличких груп підтримки обох команд та рядових глядачів. Відповідно, нема сумнівів, що і 26 грудня все відбудеться, що називається, на п’ять балів, і матч за чоловічий Суперкубок стане справжньою окрасою волейбольного життя нашої країни.

Також сподіваємося, що до того часу загальна ситуація в Україні через коронавірус стане позитивнішою, і шанувальникам волейболу буде дозволено, за бездоганного дотримання всіх належних умов безпеки, побувати на трибунах СК «Епіцентр»…

Прес-служба ГО ФВУ

Спортивний Житомир

Теги: ВК Житичі 

Схожі новини