1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирський ВК "Полісся" вдома двічі обіграв фаворита волейбольної Суперліги

09.02.2020 15:52Волейбол

Маленьку сенсацію створили житомирянки в домашньому, 12 турі волейбольної Суперліги, матчі якої відбулися 7-8 лютого на домащньому майданчику СК ЖДУ імені Івана Франка. Дівчата з ВК "Полісся" неочікувано впевнено двічі обіграли одного з лідерів сезону - тернопільську "Галичанку".

«ПОЛІССЯ-ЖДУ» - «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ»

3:1 (22:25, 25:15, 25:20, 25:18) відео матчу

3:0 (25:21, 25:14, 25:21) відео матчу

Останнім часом житомирська команда демонструє досить потужний волейбол, однак і тернопільська останнього разу програвала аж 23 листопада (2:3 – «Орбіті-ЗНУ-ОДЮСШ» у гостях). Тож їхнє очне протистояння очікувалося з особливим інтересом і вважалося найбільш непередбачуваним у турі. Проте на ділі запеклої боротьби не вийшло.

Важко сказати, чому саме, але «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ», склалося враження, відверто почувалася не у своїй тарілці, бо припускалася маси незрозумілих помилок. Лише Олександра Міленко вчергове довела спроможність бути грізним бомбардиром у протистоянні з будь-ким. У першій зустрічі вона несамовито намагалася вибити господарок майданчику з прийому, і частково їй це вдалося, оскільки 6 із загальних 26 очок кращий снайпер тернопільчанок здобула ейсами. Під сіткою Міленко добре підтримала Марія Лозінська (у підсумку набрала 11 очок), тож стартовий сет залишився за гостями.

Та варто було підопічним Анатолія Казьмерчука трохи краще сконцентруватися на прийомах, як досвідчена зв’язуюча Юлія Богмацер налагодила поставку партнеркам передач-цукерочок, і «гармати» тих запрацювали на повну. У підсумку Дар’я Буткевич відзначилася 18 разів, Анна Шумейко – 15, а Юлія Димар та Уляна Котар – по 13. Разом із тим «Полісся-ЖДУ» впевнено перехопило ініціативу, і майже без проблем довело матч до перемоги.

Надалі житомирянки добряче попрацювали над виправленням помилок, бо в другому матчі у Міленко, попри 11 набраних очок, відсоток реалізації атак вийшов слабеньким – лише 23. Та й підтримала її тільки Марина Мазенко (10 очок). І хоча у суперниць, крім Буткевич (набрала 14 очок), солідною результативністю теж ніхто не відзначився, в цілому ігрова перевага господарок майданчику була очевидною. Віктору Туркулі та його підопічним нічого продуктивного додати у власні дії не вдалося.

Таким чином, «Полісся-ЖДУ» взяло переконливий реванш у суперника за поразки у 3-му турі (0:3 і 1:3), і тепер відстає від нього у таблиці лише на дві перемоги. При цьому у наступному турі 21-22 лютого житомирська команда зіграє в гостях проти одного із аутсайдерів – «Університету-ШВСМ», а тернопільська прийматиме вдома одноосібного лідера – СК «Прометей». Отже, не виключено, після того «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» може опуститися у таблиці з другої одразу на четверту сходинку…

за матеріалами ФВУ

Спортивний Житомир

Теги: ВК Полісся Суперліга 

Схожі новини