1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирський ВК Полісся зіграв заключний у 2020 році тур жіночої Суперліги

21.12.2020 10:05Волейбол

Останній передноворічний тур жіночої волейбольної Суперліги вийшов дивовижно цікавим, оскільки видав цілу серію видовищних поєдинків. Безумовно, окремо тут виділяється очне протистояння основних претендентів на чемпіонський титул СК «Прометей» - «Хімік», але й у багатьох інших матчах захопливої боротьби та інтриги вистачало. Відповідно, у турнірній таблиці сталися знакові зміни, і подальше суперництво за комплекти нагород може вийти напрочуд непередбачуваним…

СЛОБОЖАНСЬКЕ (СК «Слобожанський»)

ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - «Аланта» - 3:0 (25:22, 25:23, 26:24)
«Галичанка-ЗУНУ» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - 3:2 (18:25, 21:25, 25:20, 25:19, 15:11)

«Аланта» - «Галичанка-ЗУНУ» - 3:2 (25:19, 16:25, 22:25, 25:21, 15:10)
«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - 3:0 (25:20, 25:16, 25:15)

Найбільш цікаві події сталися у Слобожанському. Тут кожен з учасників туру відзначився як зі знаком «плюс», так і «мінус». Наприклад, гравцям «Аланти» варто поаплодувати за гідну конкуренцію у поєдинку з ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ», але ж і програли вони його, насамперед, через власні помилки. Бо у стартовій партії, за рахунку 15:15, примудрилися пропустити ривок суперниць – 1:7, у другій втратили реальну нагоду перевести боротьбу на «більше-менше», а у кульмінаційний момент третьої Дар’я Перетятько зіпсувала власну подачу.

Щоправда, наступного дня підопічні Ольги Попович на характері вирвали перемогу у «Галичанки-ЗУНУ». Взагалі, то вийшов той ще «бойовичок». У складі дніпрянок в ударі була Валерія Соболь (загалом набрала 20 очок), її добре підтримали Євгенія Баєва (16 очок) та Вікторія Мосціцька з Катериною Волченко (по 13 очок). А в складі тернополянок буквально феєрила юна Марта Федик (32 очки), у потрібні моменти «вистрілювала» досвідчена Інна Деніна (15 очок) і одразу 8 очок на блоках із загальних 12 на свій рахунок записала Анастасія Лях. Тож, рівне, в цілому, протистояння справедливо перекочувало у тай-брейк, дебют якого підопічні Віктора Туркули несподівано провалили – 0:4. Далі вони відчайдушно намагалися врятуватися, і після двох поспіль результативних блоків Тетяни Хилюк майже відігралися – 10:12. Однак у кінцівці Дар’я Перетятько блискуче реабілітувалася за грубу помилку днем раніше.

Отже, «Галичанка-ЗУНУ» знову програла, але не піднімається рука «кинути камінь» і в її огород. Бо ж напередодні вона, також у п’яти сетах, змусила викинути білий прапор потужну нині «Орбіту-ЗНУ-ЗОДЮСШ». При цьому створила маленьку сенсацію, оскільки у двох перших партіях, завдяки відмінній роботі на блоках (у цьому компоненті запоріжанки мали грандіозну перевагу – 15:6!) та хорошій снайперській роботі Вікторії Савченко (набрала 20 очок) і Антоніни Жук (17 очок), її суперник володів солідною ініціативою. Але надалі у підопічних Гарія Єгіазарова чомусь почало стрімко «закінчуватися пальне», кількість помилок на прийомах стала зашкалюючою, і тернополянки, додавши в мобільності, таки видали вражаючий камбек. Вікторія Дельрос плідно попрацювала в захисті, не підвели й інші приймаючі – ті ж Федик і Деніна, котрі ще й в атаках потягнули все на власних плечах, відзначившись 28 і 25 разів відповідно. Ще важливих 15 очок додала Валерія Дрьомова. Саме вона на пару із Федик оформила «Галичанці-ЗУНУ» потужний старт на тай-брейку – 4:1, 7:2, 10:4, а в кінцівці своє вагоме слово промовила Деніна.

Отже, можна добряче пожурити гравців «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ»? Однак і тут не склалося, оскільки наступного дня вони буквально «зацементували» напад ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» (виграли на блоках – 12:1(!), за що окрему подяку слід висловити Ксенії Пугач та Лідії Лучко) і колективними зусиллями знесли його оборону. Показовий факт, що кращим бомбардиром у складі житомирянок із 9-ма очками стала… зв’язуюча Олена Грицуняк.

Таким чином, за втраченими очками «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ», відтіснивши якраз «Полісся-ШВСМ-ЖДУ», зберегла за собою у таблиці третю сходинку, але тепер вона ділить її із «Регіною-МЕГУ-ОШВСМ»…

за матеріалами ФВУ

Спортивний Житомир

Теги: ВК Полісся 

Схожі новини