1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирський ВК «Житичі» побореться за бронзу Супер ліги 20/21 з харківською «ЮрАкадемією»

15.04.2021 14:11Волейбол

15 і 16 квітня, відповідно, у Львові та Житомирі, відбудуться перші поєдинки серій за чемпіонство і третє місце. «Барком-Кажани» чи «Епіцентр-Подоляни»? ВК «Житичі-ПНУ» чи «Юракадемія»? Саме ці два питання нині турбують волейбольну громаду нашої країни чи не найбільше. Прогнозів вистачає, доводів на користь кожного колективу також не бракує – отже, ми в праві сподіватися на по-справжньому захоплююче та непередбачуване дійство в обох серіях. А хто в них, зрештою, зуміє вибороти почесний статус тріумфаторів – не виключено, відповіді дадуть лише п’яті матчі.

Матчі за третє місце

ЖИТОМИР (СК ЖДУ)

ВК «ЖИТИЧІ-ПНУ» - «ЮРАКАДЕМІЯ»

(15 квітня – початок о 18.00. 16 квітня – початок о 15.00)

Скоріш за все, достатньо інтригуюче протистояння, очікує на нас і в «бронзовій» серії. Адже й тут доля звела досить цікаві й самобутні колективи, зі своїми феєричними «козирями».

Щоправда, можна зробити наголос на тому, що «Житичі-ПНУ» від початку сезону проголошували націленість на боротьбу за медалі та за збереження в рідному місті національного Кубка, тоді як для «Юракадемії» основним завданням було потрапляння до Топ-6. Відповідно, потенціал житомирян об’єктивно виглядає більш потужним. Однак недарма ж існує приказка, що апетит приходить під час їжі! І у випадку з харків’янами вона є цілком доречною. Бо, можна сказати, «на характері» впоравшись у чвертьфіналі з досить сильним ВК «МХП-Вінниця», на тому ж характері підопічні Сергія Коваленка, вже у півфіналі, чимало клопотів створили й «Епіцентр-Подолянам». І хоча там усе завершилося на користь суперника у мінімальних трьох матчах, насправді «юристи» боролися дуже гідно. Можливо, десь не вистачило віри у власні сили та ліпшого колективного взаєморозуміння. А це речі, «підлатати» які не так уже й складно.

Також варто нагадати, що у першому «побаченні» в рамках регулярного чемпіонату перемога залишилася за «Юракадемією» - 3:2. І хоча потім ВК «Житичі-ПНУ» реваншувався – 3:0, а також взяв гору і в матчі 3-го етапу Кубка України – 3:1, зараз на кону стоїть абсолютно інший стимул. Для кого він виявиться більш дієвим – покаже лише гра!

ФІНАЛ

ЛЬВІВ (ПС «Галичина»)

«БАРКОМ-КАЖАНИ» - «ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ»

(15 квітня – початок о 17.30. 16 квітня – початок о 15.00)

Загальна картина очного львівсько-городочанського протистояння у сезоні свідчить на користь підопічних Угіса Крастіньша, тому, звісно, можна сказати, що підстав для кінцевого успіху вони мають трішки більше. Однак не варто забувати, що своєї єдиної, на даний момент, поразки у чемпіонаті «кажани» зазнали саме від «подолян» (2:3), та й у рамках 3-го етапу Кубка України реваншувалися також лише у «п’ятихатці». А це яскраво свідчить, що суперники у «золотому фіналі» є приблизно рівними за своїми потенціалами і тому мають фактично однакові шанси для сходження на чемпіонський трон.

Апріорі вплинути на ці шанси могли б певні кадрові проблеми, однак, наскільки відомо, до вирішального протистояння обидва колективи підійшли в оптимальних складах. Відповідно, скоріш за все, результат кожного матчу насамперед залежатиме від того, хто зуміє краще використати свої сильні сторони і менше помилятиметься. А так, образно кажучи, «козирів» в ігрових колодах у обох наставників вистачає. І які з них спрацюють із ККД «джокера» - можна лише здогадуватися.

Наступні матчі в обох серіях, відповідно, у Городку та Харкові, відбудуться 22-го і, в разі потреби, 23-го квітня.

За матерілами Пресслужба ГО ФВУ


Теги: Волейбол Житичі Супер ліга 

Схожі новини