1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирський ВК “Житичі” став володарем Кубку та завершив перший етап Суперліги з волейболу в четвірці найкращих

23.03.2020 11:52Волейбол

Підсумовуючи волейбольний сезон 19/20, надзвичайним досягненням для житомирського ВК “Житичі” та усієї волейбольної спільноти Житомирщини став переможний Кубок України. Хлопці ВК “Житичів” вперше, за весь час свого існування, стали переможцями чемпіонату України та володарями почесного Кубку.

Паралельно, завершився і перший етап Чемпіонату України з волейболу, серед чоловічих команд Суперліги, сезону 19/20, в якому брав участь ВК “Житичі”. За підсумками ігор першого етапу, житомирський волейбольний клуб ввійшов до четвірки найкращих.

За плечима ВК “Житичів”, 28 зіграних матчів з кращими командами Суперліги, з них: 17 - перемог та 11 - поразок. Житомиряни заробили 50 очок, та вийшли в плей-оф на четвертій позиції турнірної таблиці Суперліги.

На даний момент чемпіонат Суперліги призупинено через епідемію вірусу (COVID-19).