1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирскі "Житичі" здобули дві перемоги у черговому турі чоловічої Суперліги

20.10.2020 12:57Волейбол

Звітний тур чоловічої волейбольної Суперліги, який відбувся 17-18 жовтня, вийшов дуже цікавим з точки зору багатьох чинників. Насамперед, у центрі уваги опинилося очне протистояння локальних на той момент лідерів – ВК «МХП-Вінниця» та ВК «Житичі-ПНУ». Також інтригували чергові поєдинки за участю «Серця Поділля» та «Юракадемії», чий справжній потенціал досі є великою загадкою. Ну й, нарешті, гра «Барком-Кажанів», з огляду на Суперкубок України, що відбудеться вже 24 жовтня, також не могла залишитися без належного аналізу…

ЧЕРНІГІВ (СК НУ «Чернігівський колегіум»)

«Буревісник-ШВСМ» - ВСК «МХП-Вінниця» - 3:2 (26:24, 21:25, 25:19, 19:25, 15:12)
ВК «Житичі-ПНУ» - ВК «МХП-Вінниця» - 3:0 (25:19, 25:23, 25:17)

ВСК «МХП-Вінниця» - ВК «Житичі-ПНУ» - 0:3 (14:25, 22:25, 18:25)
ВК «МХП-Вінниця» - «Буревісник-ШВСМ» - 1:3 (25:16, 22:25, 26:28, 20:25)

Судячи з усього, до Чернігова обидві команди Тростянця вирушали за черговими очковими здобутками. Однак сталося абсолютно не так, як гадалося. І якщо до юних дарувань із ВСК «МХП-Вінниця» претензій щодо двох поразок майже нема – вони викладалися на майданчику в силу своїх поточних можливостей, то гра підопічних Костянтина Рябухи викликала чимало нарікань навіть з боку їхніх же вболівальників. Принаймні, у протистоянні з іншим на той момент лідером у таблиці – ВК «Житичі-ПНУ» вони наробили чимало помилок на прийомах, відверто недопрацювали на блоках та ще й в атаках (за винятком, хіба що, Андрія Гулька, котрий відзначився 13 разів) виглядали млявенько. Відповідно, боснійському легіонеру житомирян Алену Дідовічу навіть не довелося на повну задіювати свою потужну «гармату» - цілком вистачило 15 очок Віталія Бондара та 13 – Миколи Рудницького.

Щоправда, у другій партії був момент, коли снайперський спалах досвідченого Артема Скорохода подарував представникам Вінничини надію на абсолютно інший сценарій у кінцівці поєдинку. Однак два блоки ще більш досвідченого Рудницького перетворили рахунок 23:23 на 25:23, і більше шансів у волейболістів ВК «МХП-Вінниця» не було.

Не використали вони їх і у третій партії протистояння з «Буревісником-ШВСМ», яка стала ключовою. Кураж Данила Уривкіна (загалом відзначився 15 разів), за логікою, мав би отримати з боку його партнерів належну підтримку. Адже тоді, як мінімум, тай-брейк і лотерея. Але у кінцівці сету представникам Тростянця знову не вистачило розважливості, і Олександр Лук’янець влучним ударом відібрав у них надію на успіх як у партії, так і в усьому поєдинку.

Таким чином, «Буревісник-ШВСМ» значно покращив своє турнірне становище, а ВК «Житичі-ПНУ», не віддавши суперникам у трьох поєдинках жодного сету, взагалі є потенційним лідером у таблиці. Адже фактичний лідер – «Епіцентр-Подоляни» – зіграв на один матч більше, а йде попереду лише на два очка. Судячи з усього, до принципового протистояння з «Барком-Кажанами» у Суперкубку України волейболісти Житомира встигли набрати хорошу форму…

за матеріалами ФВУ

Спортивний Житомир

Схожі новини