1 2 3 4 5 6

Волейбол

Житомирянки з ВК "Полісся" здобули дві перемоги у домашньому турі волейбольної Суперліги. Огляд ігор

21.09.2020 10:57Волейбол

Наші дівчата з ВК "Полісся" здобув подвійну перемогу у другому турі жіночої волейбольної Суперліги, який відбувся 18-19 вересня в Житомирі. Житомирянки без особливих проблем обіграли новачка сезону - донецьку "Аланту" і вигризли перемогу у матчі проти "Орбіти". Програючи по ходу зустрічі 0:2, наші дівчата зуміли закінчити поєдинок 3:2 на свою користь.

Всі результати ігор в Житомир:

«Аланта» - «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - 0:3 (21:25, 20:25, 17:25)

«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - 3:0 (25:11, 25:15, 25:9)

«Полісся-ЖДУ» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - 3:2 (17:25, 20:25, 26:24, 25:18, 18:16)

«Галичанка-ЗНУ» - «Аланта» - 1:3 (25:19, 14:25, 20:25, 14:25)

Натомість, гра «Галичанки-ЗНУ» в Житомирі не порадувала шанувальників клубу узагалі нічим. Дві поразки, що називається, без варіантів дозволяють поставити щодо справжніх перспектив цієї команди в поточному сезоні жирнючий знак запитання…

Зрозуміло, що втрата у міжсезоння провідного ударного тріо Олександра Міленко – Марина Мазенко – Марія Лозінська, та ще й у компанії з ліберо Тетяною Ротар, не могла не позначитися досить негативно. Однак і зростання більш-менш гідної їм заміни поки аж ніяк не проглядається. Хоча, здавалося, присутність у складі досвідчених виконавиць - зв’язуючої Тетяни Хилюк і діагональної Людмили Борознової – мала б сприяти якнайскорішому «розквіту» талановитих догравальниць Валерії Дрьомової та Марти Федик. Однак…

Зокрема, у протистоянні з «Орбітою-ЗНУ-ОДЮСШ», яке ще торік справедливо вважалося одним із націкавіших та найпринциповіших, нині боротьби не вийшло фактично абсолютно. Досвідчена Антоніна Жук та її партнерки (окремо варто відзначити гідний дебют у складі запоріжанок 18-річної талановитої догравальниці Діани Окоро) «винесли» суперниць просто без варіантів. Відповідно, разом із «Університетом-ШВСМ», після звітного туру «Галичанка-ЗНУ» опустилася на самісіньке дно турнірної таблиці.

І, навпаки, стрибок до її середини звідти зробила «Аланта», котра спромоглася записати до свого активу першу перемогу в Суперлізі саме в протистоянні з тернопільським клубом. Отримавши від Дрьомової та компанії «на горіхи» у стартовому сеті, дніпровська команда не «посипалася» і швидко зробила правильні висновки. Відповідно, змінивши досвідчену зв’язуючу Ольгу Леженкіну на молоду Вікторію Олійник (що цікаво, та відзначилася 6-ма ейсами!), вона дещо несподівано поліпшила колективні взаємодії, і надалі Валерія Соболь (загалом набрала 23 очки), за хорошої підтримки відомої пляжниці Євгенії Баєвої (14 очок), трощила захист тернополянок на різні смаки.

Отже, «Аланта», як і «Полтавчанка-ПНПУ», виказала спроможність бути у Суперлізі, так би мовити, своєю серед своїх. І нехай не вводить в оману її попередня поразка від «Полісся-ЖДУ»: оновлена житомирська команда, насправді, володіє потужним потенціалом та, схоже, вже потроху починає втілювати його у реальність. Вражаючий камбек у її захопливому поєдинку з «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - яскраве тому підтвердження. Якщо спочатку Антоніна Жук (загалом набрала 28 очок), Вікторія Савченко (18 очок) і Діана Окоро (15 очок), при значно ліпших колективних діях на блоках, зробили шанси запоріжанок на загальну перемогу дуже солідними, то коли підопічні Анатолія Казьмерчука трохи знизили відсоток власних помилок – боротьба одразу ж вирівнялася. Щоправда, «бригада» Гарія Єгіазарова все одна мала закривати всі питання ще у третій партії, бо вела перед – 22:18 і 23:20. Однак далі в її грі щось раптово «зламалося», житомирянки врятувалися, а далі на тай-брейку, завдяки 6-ти очкам Ганни Шумейко із загальних 21 та трохи ліпшим діям на прийомах, вони взагалі вирвали перемогу.

за матеріалами ФВУ

Спортивний Житомир

Теги: ВК Полісся Суперліга 

Схожі новини