1 2 3 4 5 6

Волейбол

“Житичі” у Житомирі двічі поступилися львівським "Кажанам" у 13 турі Суперліги

10.03.2020 14:44Волейбол

У Житомирі 08-09 березня завершилися матчі 13-го туру чоловічої Суперліги України сезону 2019-2020 років за участю ВК “Житичі-ЖНАЕУ” та ВК “Барком-Кажани”. На жаль, господарям не вдалося повторити кубковий успіх - "Житич і" двічі поступилися "кажанам" з рахунками 1:3 та 2:3.

ВК “Житичі-ЖНАЕУ” - ВК “Барком-Кажани”.

Перша гра - 1:3 (19:25, 26:28, 26:24, 17:25),

Друга гра - 2:3 (37:39; 25:19; 14:25; 25:23; 9:15)

Після поразки в першому матчі житомиряни були близькі до успіху в другому поєдинку. Команди йшли на рівних фактично з перших хвилин. 8:8, 15:15, 24:24 – з перевагою у одне-два очка вперед вириваються то господарі майданчика, то гості. Врешті успішна подача Михайла Бібера та вдалий прийом від ліберо «кажанів» приносить команді перемогу у сеті із рахунком 39:37.

Вже у другій парт житомирянам вдалося притиснути «кажанів» – 19:25. Але у третьому сеті ситуація знову змінилася на протилежну.

Четверта партія знову добряче понервувала вболівальників. Команди йшли на рівних буквально з перших хвилин гри. 8:8, 11:11. Та ближче до середини сету «Житичі» зуміли вириватися вперед і з мінімальним відривом у два очка (23:25) таки перемагають. Рахунок зрівнюється: 2:2.

Але в заключній партії сильнішими знову стали гості, які і виграли матч.