1 2 3 4 5 6

Воркаут

У Житомирі відбудуться Командні Воркаут Батли

21.10.2016 14:55Воркаут

Вже цієї суботи, Житомир знову огорне хвиля вуличного спорту - Стріт воркауту (Street workout). 22 жовтня відбудеться грандіозна подія приурочена до закриття літнього сезону, а саме - Командні Воркаут Батли. Дійство проходитиме на території літнього театру "Ракушка", що розташований в парку імені Гагаріна.

Участь в змаганнях братимуть спортсмени з Житомирської області,- спортивні команди з Новоград-Волинського та міста Житомира. До програми заходу входять командні змагання в базових вправах (сети), командний фрістайл, жіночий фрістайл, майстер-класи та різноманітні конкурси для глядачів.

Початок дійства о 15.00 годині.

Цього року, це вже четвертий такий захід від Житомирської організації воркауту. Хочеться відмітити, що рівень спортсменів, та організації такого роду заходів щоразу росте, і на глядачів чекає справді видовищне свято енергії, здорового способу життя, сили та краси.

Житомирська федерація воркауту приносить окрему подяку нашим спонсорам, а саме: магазину Туристичного спорядження Gorgany, Фонду Родини Розенбла, Управлінню у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради, Житловому комплексу «Домашній», затишному пабу Плезентвиль, кінотеатру Мультиплекс , а також мережам краси та здоров’я Фітнес Манія , БодіФіт та ФаворитЖим. Саме завдяки підтримки та командній роботі стало можливим проведення даного заходу.

Спортивний Житомир

Схожі новини