1 2 3 4 5 6

Воркаут

У Житомирі відбувся Літній кубок Street Workout 2018. Результати. Відео

17.07.2018 11:46Воркаут

У суботу, 15 липня у Житомирі відбувся Літній кубок Street Workout 2018, на який з'їхалися більше півсотні спортсменів з різних куточків України. Свої вміння воркаутери показують у двох напрямках – фрістайл та батл. Призовий фонд змагань – кубок у вигляді меча та грошові винагороди.

Результати:

В номінації Workout Freestyle (атлети виключно з Житомирської області):
1 місце - Любарець Вадим, Житомирська область, смт. Романів
2 місце - Крилов Артем, Житомирська обл.,м. Новоград - Волинський
3 місце - Міняков Артем Житомирська обл.,м. Новоград - Волинський

Workout Battle (спортсмени з різних куточків України):
1 місце - Фризоренко Вадим, м. Київ
2 місце - Захарчук Андрій , м. Львів 
3 місце - Кошелюк Сергій, м. Київ

«Сьогодні проходить Кубок Житомира зі Street Workout. Це вуличний вид спорту, вулична гімнастика. Буде змагатися наша область, кращий з Житомирської області поїде на чемпіонат України. Також будуть проходити батли між учасниками, які приїхали з різних областей: Одеської, Вінницької, Київської, Львівської. У мене зараз у руках головна нагорода цього заходу – кубок, який забере переможець воркаут-батлу. Перше місце забере 1500 грн, кубок та іншу атрибутику переможця. Отже, близько 3 тис. грн перше місце забере з собою», - розповідає лідер руху Street Workout у м. Житомирі Вадим Заблоцький.

Разом із тим, Вадим Заблоцький запрошує усіх охочих долучатись до такого вуличного виду спорту, як воркаут, бо він розвиває не лише фізично, а і духовно, направляючи на шлях здорового способу життя.

«Воркаут де завгодно, коли завгодно і на чому завгодно. Тобто, воркаут – це необмежений вид спорту, доступний. Турніки, бруси є у кожному дворі, підлога є у кожного. Можна почати з простого – віджимання, покачати прес. Ми за здоровий спосіб життя і за спорт», - каже Вадим Заблоцький.

Спортивний Житомир

Схожі новини