1 2 3 4 5 6

Єдиноборства

​Понад сотня спортсменів приїхали до Житомира на чемпіонаті області з кікбоксингу

У змаганнях взяти участь 125 бійців з 7 команд з міст Житомира, Бердичева, Коростеня та Радомишля.

2021.07.01 09:44Кікбоксинг

У житомирському «Авангарді»​ відбудеться чемпіонат області з кікбоксингу

Турнір пройде під гаслом: «У СВОБОДІ НАША СУТНІСТЬ!»

2021.06.28 15:58Кікбоксинг

Житомирянин Артем Мельник на міжнародному турнірі з кікбоксингу в Узбекистані виборов срібло

У підсумку: у "АЛАБАЯ" срібна нагорода у ваговій категорії до 86 кг у розділі фул-контакт.

2021.06.28 11:22Кікбоксинг

​Спортсмени з Житомирщини вибороли золото та бронзу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Жіноча збірна України з боротьби посіла 2 місце в командному заліку на чемпіонаті Європи!

2021.06.22 14:43Вільна боротьба

Кікбоксери з Житомирської області привезли з чемпіонату України більше пів сотні медалей

Було більше 600 учасників, які змагалися у 8 розділах у всіх вікових групах: від 8 до 18 років, а також у групі "старші 18 років

2021.06.15 12:03Кікбоксинг

Спортсмени з Житомирщини взяли участь у ​першому турнірі з ММА «Кубок Поділля»

У змаганнях брали участь спортсмени від 10 років.

2021.06.15 10:44ММА

Стали відомі результати турніру UFC 263

Представляємо вашій увазі результати всіх поєдинків, які відбулися на турнірі UFC 263.

2021.06.14 15:59ММА

Збірна команда ДШВ стала переможцем чемпіонату Збройних Сил України на Кубок Героя України Тараса Сенюка

У Житомирі на базі 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України відбулося змагання з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка, який загинув в боях під Слов’янськом у 2014 році.Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

2021.05.19 13:57Єдиноборства

Спортсмени з Житомирщини зайняли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток

З 5 по 8 травня 2021 року у м.Хмельницький відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток. Житомирську область на турнірі представляли вихованці Житомирської обласної школи вищої майстерності.

2021.05.11 16:48Вільна боротьба

Борчині з Житомирщини здобули шість медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби

З 26 по 29 квітня 2021 року в м. Бахмут проходив чемпіонат України серед юніорів та юніорок 2001-2003 р.н. Житомирську область на турнірі представляли 17 спортсменів, серед них вихованці Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності

2021.04.29 09:33Вільна боротьба

Житомирські спортсмени здобули медалі на змаганнях «1st Word Online Inclusive Karate Championship»

Житомирські спортсмени допомогли українській команді здобути на змаганнях «1st Word Online Inclusive Karate Championship» 3 місце. Участь в чемпіонаті брали 304 спортсмени з 24 країн світу. Українська команда за результатами посіла третє загальнокомандне місце.

2021.04.27 19:52Карате

Житомирянин Артем «Алабай» Мельник здобув Кубок Європи з кікбоксингу WАKО

08-12 квітня 2021 року у місті Анталія в Туреччині відбувся Кубок Європи з кікбоксингу WАKО. У турнірі брали участь команди з Австрії, Азербайджану, Німеччини, Іраку, Ірану, Туреччини, Йорданії, Казахстану, Словенії, Нідерландів, України та інші. Житомир на цих змаганнях представляв Артем Мельник на прізвисько «Алабай», вихованець Заслуженого тренера України Вячеслава Гопанчука.

2021.04.12 14:00Кікбоксинг

Боксер з Бердичева став бронзовим призером міжнародного турніру з боксу

Представник житомирської ОШВСМ, Олег Чулячеєв, виборов бронзу на XV Міжнародному турнірі з боксу класу «А» серед чоловіків, пам’яті Миколи Мангера, який проходив 1 по 7 квітня в Херсоні.

2021.04.08 10:05Бокс

Житомирський кікбоксер Артем «Алабай» Мельник втретє поспіль став чемпіоном України з кікбоксингу WAKO

Житомирянин Артем Мельник на прізвисько «Алабай» переміг у фіналі і втретє поспіль став чемпіоном України з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

2021.03.29 09:43Кікбоксинг

Представник Житомирщини з вільної боротьби побореться за олімпійську ліцензію на іграх у Токіо

З 16 по 20 березня у Будапешті (Угорщина) 280 спорстменів з 35 європейських країн будуть змагатися за олімпійські ліцензії. Путівки до Токіо отримають лише фіналісти змагань, тобто, спортсмени які посіли перше та друге місце. Від Житомирщини у складі збірної України за олімпійську ліцензію побореться Василь Шуптар у ваговій категорії 65 кг.

2021.03.17 10:06Вільна боротьба

У Житомирі пройшов відкритий чемпіонат Житомира з айкідо. Результати

20-21 лютого 2021 року у Житомирі відбувся відкритий чемпіонат Житомира з айкідо, в якому взяли участь 150 спортсменів. Організатори турніру - управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та Житомирська обласна федерація айкідо. Змагання відбулись в спортивному залі за адресою: вул. Грушевського, 50/81.

2021.02.22 18:48Айкідо

У Поліському університеті відбувся житомирський міський фестиваль з айкідо. Результати

13 лютого у Поліському національному університеті відбувся міський Фестиваль з айкідо за ІІ навчальне півріччя (розділ «загальна фізична підготовка»). Змагання пройшли на базі кафедри фізичного виховання. Організатори змагань: Федерація Айкідо Житомирської області.

2021.02.15 15:27Айкідо

Житомирські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби

19-21 січня у Харкові пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. Житомирську область на турнірі представляли семеро спортсменів. Двоє з них вибороли бронзові нагороди.

2021.01.22 13:19Вільна боротьба

У Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «ЛЕГЕНДАРНІ КНЯЗІ»

З метою бойової практики кікбоксерів та патріотичного виховання молоді, 26 грудня 2020 року у місті Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «ЛЕГЕНДАРНІ КНЯЗІ», приурочений до 440 річчя друку Острозької Біблії, першого повного видання всіх книг Святого Письма у Східній Європі.

2020.12.28 11:43Кікбоксинг