1 2 3 4 5 6

Єдиноборства

У Житомирі пройшов відкритий чемпіонат Житомира з айкідо. Результати

20-21 лютого 2021 року у Житомирі відбувся відкритий чемпіонат Житомира з айкідо, в якому взяли участь 150 спортсменів. Організатори турніру - управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та Житомирська обласна федерація айкідо. Змагання відбулись в спортивному залі за адресою: вул. Грушевського, 50/81.

2021.02.22 18:48Айкідо

У Поліському університеті відбувся житомирський міський фестиваль з айкідо. Результати

13 лютого у Поліському національному університеті відбувся міський Фестиваль з айкідо за ІІ навчальне півріччя (розділ «загальна фізична підготовка»). Змагання пройшли на базі кафедри фізичного виховання. Організатори змагань: Федерація Айкідо Житомирської області.

2021.02.15 15:27Айкідо

Житомирські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби

19-21 січня у Харкові пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. Житомирську область на турнірі представляли семеро спортсменів. Двоє з них вибороли бронзові нагороди.

2021.01.22 13:19Вільна боротьба

У Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «ЛЕГЕНДАРНІ КНЯЗІ»

З метою бойової практики кікбоксерів та патріотичного виховання молоді, 26 грудня 2020 року у місті Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «ЛЕГЕНДАРНІ КНЯЗІ», приурочений до 440 річчя друку Острозької Біблії, першого повного видання всіх книг Святого Письма у Східній Європі.

2020.12.28 11:43Кікбоксинг

Житомирський спортсмен Василь Шуптар: «В боротьбі результат залежить тільки від тебе»

Незважаючи на серйозні травми, вік, інші випробування призера Європи та світу Василя Шуптара, який продовжує наполегливо працювати, ніщо не зупинить на шляху до мети.

2020.12.17 11:05Вільна боротьба

Малинчанин Валерій Андрійцев побореться на Індивідуальному Кубку світу з боротьби

В Белграді стартував Індивідуальний Кубок світу з трьох видів боротьби. В змаганнях приймуть участь 505 спортсменів з 51 країни світу, серед 31 чемпіонів світу! У складі збірної України в змаганнях візьме участь малинський борець вільного стилю Валерій Андрійцев.

2020.12.15 11:34Вільна боротьба

Житомирські кікбоксери можуть потрапити на Європейські Ігри 2023 року!

Житомирські кікбоксери можуть потрапити на Європейські Ігри 2023 року - вперше кікбоксинг WAKO увійшов у програму цих змагань, які відбудуться в Польщі, в місті Криниця-Здруй, у місцевому Палаці спорту імені Юліана Завадовського (Ice Arena).

2020.12.14 16:04Кікбоксинг

Житомирські паракаратисти виграли три золоті медалі на 1st EU online I-Karate-Global Championship

Тренуючись вдома, в клубах, після величезної перерви, спортсмени з паракарате Української федерації карате взяли участь у 1st EU online I-Karate-Global Championship. Серед учасників були і представники житомирського клубу карате «Додзе.

2020.12.14 15:19Карате

Коростенці виграли золоті нагороди на відкритому турнірі з греко-римської боротьби в Харкові

09 та 11 грудня у Харкові проходив Відкритий турнір з греко-римської боротьби серед кадетів, молодших юнаків та дівчат "KHARKIV OPEN - 2020”. Коростень на змаганнях представляли вихованці Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренерів Гулакова Богдана Анатолійовича.

2020.12.11 10:06Греко-римська

Житомирські кікбоксери виграли 5 золотих медалей на турнірі «FIRST STEP RING» в Києві

Незодавно у місті Києві відбувся турнір з кікбоксингу WАКО «FIRST STEP RING». У змаганнях брали участь 181 боєць з 7 областей: Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської та міста Києва.

2020.12.02 15:37Кікбоксинг

Бердичівлянин Олег Глінський: «Впевнений, що мої вихованці зможуть досягнути успіхів в житті»

Вже декілька років у Бердичеві успішно діє військово-патріотичний спортивний клуб «Козак». Його вихованці виступають у змаганнях на всеукраїнському та міжнародних турнірах. Талановитим тренером та співзасновником цього клубу є Олег Глінський.

2020.11.30 11:47Єдиноборства

Житомирська боксерка Анна Сезько готується до Чемпіонату Світу

Житомирянка Анна Сезько, яка стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу серед молоді, який 22 листопада завершився у місті Будва в Чорногорії, готується до Чемпіонату світу з боксу.

2020.11.24 20:08Бокс

Житомирська боксерка Анна Сезько стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи-2020

Житомирська боксерка Анна Сезько стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу серед молоді-2020, який 22 листопада завершився у місті Будва, Чорногорія. У змаганняз взяли участь понад 175 спортсменів з 22 країн Старого світу.

2020.11.23 10:09Бокс

Малинчанин Валерій Андрійцев взяв участь у #OlympicBattleUA

Віце чемпіон Олімпійських ігор з вільної боротьби, член комісії атлетів НОК України малинчанин Валерій Андрійцев у 43-му випуску #OlympicBattleUA зустрівся із фотографом Антоном Ткаченко.

2020.11.16 12:32Вільна боротьба

Бердичівлянин Денис Кротюк: «Хочу бути кращим у своїй справі»

Талановитий бердичівський боксер Денис Кротюк нещодавно розпочав свою професійну боксерську кар’єру та вже здобув декілька перемог. У розмові з бердичівлянином ми поговорили про його шлях від початків у рідному Бердичеві до професійної боксерської кар’єри в Польщі.

2020.11.13 15:22Бокс

Житомирські самбістки виграли два срібла і бронзу на Чемпіонаті Світу в Сербії

Вихованці житомирської ДЮСШ №2 здобули дві срібні та одну бронзову медалі на Чемпіонаті Світу з боротьби самбо, який 07 листопада відбувся у Сербії. Ми вже писали, що в перший же день змагань срібло виграла наша Валерія Бірюченко.

2020.11.09 09:42Самбо

Житомирянка Валерія​ Бірюченко виграла срібло на Чемпіонаті світу з боротьби самбо у Сербії

У четвер, 5 листопада 2020 року, в місті Новий Сад (Сербія), стартував Чемпіонат світу з боротьби самбо серед юніорів та юніорок, в якому бере участь національна збірна команда України. Серед збірників на найвищому рівні за медалі боротимуться і представники Житомирщини.

2020.11.06 13:30Самбо

У Житомирі відбувся чемпіонат СБУ з рукопашного бою

У Житомирі завершився щорічний Чемпіонат Служби безпеки України з рукопашного бою. У триденних змаганнях, що проходили на арені Житомирського фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо», взяв участь 91 спортсмен від 16 збірних із різних регіонів України. Призові місця виборювали у 7 вагових категоріях у загальнокомандному та особистому заліках.

2020.10.23 08:56Єдиноборства

Житомирянка Аліна Слободенюк виграла срібло на Чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок

16-річна вихованка житомирської ОДЮСШ “Динамовець” Аліна Слободенюк (тренери: Дмитренко С.Г. та Соколовська А.А.) здобула срібну нагороду на Чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок, який відбувся 13-15 жовтня в м. Запоріжжя. Змагаючись у ваговій категорії до 48 кг серед жінок вона впевнено виграла 3 сутички і лише у фіналі поступилась більш досвідченій та титулованій спортсменці з Дніпра.

2020.10.17 11:45Дзюдо

Спортсменка з Коростишева здобула перемогу на Чемпіонаті України з боксу

З 28 вересня по 04 жовтня у Харкові проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

2020.10.07 10:36Бокс