1 2 3 4 5 6

Єдиноборства

Бердичівлянин Олег Глінський: «Впевнений, що мої вихованці зможуть досягнути успіхів в житті»

Вже декілька років у Бердичеві успішно діє військово-патріотичний спортивний клуб «Козак». Його вихованці виступають у змаганнях на всеукраїнському та міжнародних турнірах. Талановитим тренером та співзасновником цього клубу є Олег Глінський.

2020.11.30 11:47Єдиноборства

Житомирська боксерка Анна Сезько готується до Чемпіонату Світу

Житомирянка Анна Сезько, яка стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу серед молоді, який 22 листопада завершився у місті Будва в Чорногорії, готується до Чемпіонату світу з боксу.

2020.11.24 20:08Бокс

Житомирська боксерка Анна Сезько стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи-2020

Житомирська боксерка Анна Сезько стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу серед молоді-2020, який 22 листопада завершився у місті Будва, Чорногорія. У змаганняз взяли участь понад 175 спортсменів з 22 країн Старого світу.

2020.11.23 10:09Бокс

Малинчанин Валерій Андрійцев взяв участь у #OlympicBattleUA

Віце чемпіон Олімпійських ігор з вільної боротьби, член комісії атлетів НОК України малинчанин Валерій Андрійцев у 43-му випуску #OlympicBattleUA зустрівся із фотографом Антоном Ткаченко.

2020.11.16 12:32Вільна боротьба

Бердичівлянин Денис Кротюк: «Хочу бути кращим у своїй справі»

Талановитий бердичівський боксер Денис Кротюк нещодавно розпочав свою професійну боксерську кар’єру та вже здобув декілька перемог. У розмові з бердичівлянином ми поговорили про його шлях від початків у рідному Бердичеві до професійної боксерської кар’єри в Польщі.

2020.11.13 15:22Бокс

Житомирські самбістки виграли два срібла і бронзу на Чемпіонаті Світу в Сербії

Вихованці житомирської ДЮСШ №2 здобули дві срібні та одну бронзову медалі на Чемпіонаті Світу з боротьби самбо, який 07 листопада відбувся у Сербії. Ми вже писали, що в перший же день змагань срібло виграла наша Валерія Бірюченко.

2020.11.09 09:42Самбо

Житомирянка Валерія​ Бірюченко виграла срібло на Чемпіонаті світу з боротьби самбо у Сербії

У четвер, 5 листопада 2020 року, в місті Новий Сад (Сербія), стартував Чемпіонат світу з боротьби самбо серед юніорів та юніорок, в якому бере участь національна збірна команда України. Серед збірників на найвищому рівні за медалі боротимуться і представники Житомирщини.

2020.11.06 13:30Самбо

У Житомирі відбувся чемпіонат СБУ з рукопашного бою

У Житомирі завершився щорічний Чемпіонат Служби безпеки України з рукопашного бою. У триденних змаганнях, що проходили на арені Житомирського фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо», взяв участь 91 спортсмен від 16 збірних із різних регіонів України. Призові місця виборювали у 7 вагових категоріях у загальнокомандному та особистому заліках.

2020.10.23 08:56Єдиноборства

Житомирянка Аліна Слободенюк виграла срібло на Чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок

16-річна вихованка житомирської ОДЮСШ “Динамовець” Аліна Слободенюк (тренери: Дмитренко С.Г. та Соколовська А.А.) здобула срібну нагороду на Чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок, який відбувся 13-15 жовтня в м. Запоріжжя. Змагаючись у ваговій категорії до 48 кг серед жінок вона впевнено виграла 3 сутички і лише у фіналі поступилась більш досвідченій та титулованій спортсменці з Дніпра.

2020.10.17 11:45Дзюдо

Спортсменка з Коростишева здобула перемогу на Чемпіонаті України з боксу

З 28 вересня по 04 жовтня у Харкові проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

2020.10.07 10:36Бокс

Бердичівський боксер Олег Чулячеєв виграв бронзу на Кубку України в Маріуполі

21-27 вересня 2020 року в СК «Іллічівець» м.Маріуполь відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків, який зібрав 150 найсильніших боксерів країни з усіх областей.

2020.09.29 15:06Бокс

​Клуб "Додзе" виграв Чемпіонат Житомирської області з карате в командному заліку

Клуб "Додзе" посів перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті Житомирської області з карате серед молодших юнаків, кадетів, юніорів та дорослих, який 26-27 вересня відбувся у спорткомплексі "Динамо".

2020.09.29 10:29Карате

Житомиряни виграли медалі на турнірах з дзюдо на Вінниччині

Житомирські спортсмени взяли участь у Відкритій дитячій лізі Федераціі дзюдо Вінницької області серед юнаків та дівчат 2007-2009 року народження та Відкритий Чемпіонат області до 17 років, які відбулися 26 - 27 вересня 2020 року на базі Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи.

2020.09.28 13:16Дзюдо

Житомирські кікбоксери взяли участь у НТЗ національної збірної України

З 12 по 27 вересня 2020 року на олімпійській базі «Конча-Заспа» у Київській області відбувся навчально-тренувальний збір національної та молодіжної збірних команд України з кікбоксингу WАКО.

2020.09.28 12:53Кікбоксинг

Житомирські спортсмни взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо у Харкові

Команда Житомирської області взяла участь у чемпіонаті України з дзюдо серед молоді та юніорів, які відбулися у Харкові та зібрали 350 спортсменів з 22 регіонів України. Також ці змагання були відбірковими до Чемпіонату Європи в цій віковій групі.

2020.09.22 15:05Дзюдо

Житомиряни виграли три золоті медалі на всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

Три золоті та срібну медалі здобули житомирські спортсмени, вихованці ДЮСШ№2 на всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед дівчат та юнаків, пам'яті ЗТУ Сараєва І.Х., які 19 вересня відбулися у м. Ладижин.

2020.09.21 10:15Самбо

У Житомирі відбувся кубок міста з карате WKF (олімпійська версія)

В неділю, 13 вересня, у спортивній залі Житомирського «ФОКу» пройшов кубок міста з карате WKF (олімпійська версія).

2020.09.15 11:15Карате

Житомиряни взяли участь на Всеукраїнському турнірі "Юна Україна" з боротьби самбо

3 03 по 06 вересня 2020 р. в смт. Кароліно-Бугаз (Одеська область) відбувся Всеукраїнський турнір "Юна Україна" з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку на якому Житомирська область виступила

2020.09.10 10:05Самбо

В Житомирі відремонтують покрівлю дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби за 300 тисяч гривень

В Житомирі за 332 тисячі гривень відремонтують покрівлю будівлі дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби ЖОР, яка знаходиться в районі вокзалу по вул. Київська, 106. Вже відбувся тендер на капітальну рекоснтрукціюна, який виграв ТОВ "ЗАБУДОВНИК".

2020.09.04 10:12Вільна боротьба

Бердичівлянин Олексій Кривець переміг у трьох турнірах зі змішаних єдиноборств

У Києві відбувся турнір зі змішаних бойових мистецтв Міжнародної професійної ліги GCFC MMA. Ювілейний 10 турнір Golden Coat Fight Championship (GCFC MMA 10) відбувся 14 серпня в спа-готелі «City Holiday» у місті Київ.

2020.08.31 10:36ММА