1 2 3 4 5 6

Єдиноборства

Борці з Житомирщини завоювали два золото та бронзу на чемпіонаті України з вільної боротьби

15.07.2019 11:37Єдиноборства

Команда Житомирщини взяла участь у чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків та дівчат до 23 років, який з 10 по 12 липня 2019 року вперше відбувся в Івано-Франківську. Нашу область представляли спортсмени з Коростеня, Малина та Новоград-Волинського. Вони боролися не лише за медалі, а я путівки на Чемпіонат Світу, де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри 2020.

Загалом турнір зібрав понад 300 найсильніших борців та борчинь з багатьох областей України.

Чемпіоном України у ваговій категорії 65 кг став спортсмен Василь Шуптар з Олевська. Серед дівчат золото виборила Катерина Машкевич з Малина. А бронзу завоювала Ірина Дорошенко 53 кг м. Коростень.

Менш вдалим був виступ борчині з Новоград-Волинського Катерини Чорномор 57 кг, яка отримала п’яту сходинку п’єдесталу.

Асоціація спортивної боротьби Житомирської області щиро вітає з великою перемогою наших спортсменів та тренерський штаб.

Бажаємо нових перемог на борцівських килимах.

Теги: вільна боротьба Василь Шуптар Катерина Машкевич Малин Олевськ