​У Житомирі відбувся турнір з кікбоксингу WAKO "Листопадовий рейд"

У турнірі з кікбоксингу взяли участь 5 команд

2021.11.27 15:29Кікбоксинг

Юні каратисти з Коростеня привезли з чемпіонату України 13 медалей

Вітаємо спортсменів та їх тренера Кутерженка Олександра Володимировича з хорошими результатами та бажаємо перемог в наступних змаганнях.

2021.11.18 15:48Карате

Житомирянин Назар Кравчук виборов срібло чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

Національна збірна України загалом здобула перше командне місце чемпіонату.

2021.11.16 13:10Карате

​Спортсмен з Житомира став переможцем міжнародного турніру з кікбоксингу WAKO

Змагання проходили у місті Єреван з 12 по 14 листопада.

2021.11.15 09:31Кікбоксинг

Викладач житомирського університету - срібний призер Всеукраїнського турніру з боротьби самбо

На турнірі були присутні досвідчені спортсмени з різних куточків України у віці 30-70+ років.

2021.11.11 13:42Самбо

​Житомирянка Аліна Слободенюк виборола золото на турнірі з дзюдо в Києві

Вітаємо спортсменку та її тренерів: Дмитренка С.Г, Білорус А.А (Соколовська), Ващенко Л.Ю.

2021.11.10 13:21Дзюдо

Бердичівські кікбоксери стали переможцями та призерами чемпіонату України

По завершенню змагань тренер бердичівських спортсменів Олег Коденський ексклюзивно прокоментував участь бердичівських спортсменів у чемпіонаті України.

2021.11.08 13:32Кікбоксинг

Житомирська спортсменка Анастасія Лавренчук стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

3-5 листопада в Белграді (Сербія) відбувся чемпіонат світу з вільної та жіночої боротьби серед спортсменів до 23 років.

2021.11.06 09:00Вільна боротьба

Голова Житомирської обласної ради зустрівся з дворазовою срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу

Результат української команди 14 медалей: 3 золоті, 4 срібні і 7 бронзових.

2021.11.02 15:27Бокс

​На всеукраїнському турнірі з дзюдо житомирські спортсмени завоювали комплект нагород

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів та бажаємо подальших успіхів!

2021.10.27 10:07Дзюдо

Житомирські спортсмени успішно виступили на Кубку міста Ірпінь з кікбоксингу

Житомиряни у підсумку змагань завоювали кубок за друге командне місце та 20 нагород.

2021.10.27 10:01Кікбоксинг

Житомирянин Артем Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO, а Володимир Демчук виборов срібло

У півфіналі Артему дістався 28-річний суперник з Туреччини – бій був напруженим, але передбачуваним, адже Артем уже перемагав цього суперника на Кубку Європи в Туреччині.

2021.10.24 10:38Кікбоксинг

Житомирянка Анна Сезько виборола срібло на Чемпіонату Європи з боксу

АННА СЕЗЬКО - срібна призерка чемпіонату Європи з боксу

2021.10.24 09:38Бокс

У Житомирі відбулось відкриття Чемпіонату області з греко-римської боротьби

У цьогорічних змаганнях беруть участь 8 збірних команд районів та територіальних громад. Це близько 80 борців.

2021.10.23 13:11Греко-римська

Студент Житомирської політехніки став чемпіоном міста з боксу

Вітаємо Дмитра та бажаємо нашому чемпіону нових перемог у спорті!

2021.10.18 16:00Бокс

​Спортсмени з Житомирщини вибороли нагороди на чемпіонаті України з козацького двобою

Вітаємо наших земляків з хорошим результатом та бажаємо нових спортивних перемог

2021.10.13 18:18Кікбоксинг

​У Бердичеві стартував чемпіонат області з вільної боротьби

У змаганнях беруть участь близько 100 юнаків та дівчат.

2021.10.08 14:16Вільна боротьба

Житомирські спортсмени привезли нагороди з Чемпіонату Європи з традиційного карате

Вітаємо спортсменів з високими спортивними досягненнями!

2021.10.08 13:28Карате