Єдиноборства

Дві борчині з Житомирської області здобули медалі на чемпіонаті України

Вони є вихованками Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності.

2021.10.05 09:41Вільна боротьба

Двоє житомирських спортсменів на Кубку світу з кікбоксингу WAKO вибороли золото та срібло

Мельник Артем на прізвисько «АЛАБАЙ» у першому колі змагань впевнено здолав польського бійця, у півфіналі переміг німця

2021.09.20 11:53Кікбоксинг

​Олег Чулячеєв з Житомирщини став бронзовим призером чемпіонату України з боксу

Вітаємо спортсмена та тренерів Сікорського О.В., Сікорського О.О.!

2021.09.14 13:39Бокс

У Житомирі стартував Чемпіонат України з вільної боротьби

У чемпіонаті, котрий проходитиме 8 та 9 вересня, беруть участь близько 160 спортсменів з 20 областей України.

2021.09.09 08:49Вільна боротьба

Сержант житомирської поліції стала срібною призеркою світового чемпіонату з пляжного самбо

6 вересня Вероніку Кратюк привітали у главку поліції - т.в.о. начальника ГУНП Артем Лисогор та колеги. Їй побажали подальших яскравих перемог і успіхів!

2021.09.06 15:41Самбо

​Житомирянин Артем Мельник став володарем Кубку України з кікбоксингу WAKO

Змагання пройшли 02-05 вересня 2021 року у місті Бахмуті Донецької області.

2021.09.06 13:11Кікбоксинг

​Спортсмени з Житомира вибороли нагороди на чемпіонаті України з дзюдо

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

2021.08.31 09:14Дзюдо

Олег Ч​​улячеєв з Житомира - переможець Кубку України з боксу

Вітаємо спортсмена та тренерів Сікорського О.В., Сікорського О.О.

2021.08.06 17:18Бокс

​Понад сотня спортсменів приїхали до Житомира на чемпіонаті області з кікбоксингу

У змаганнях взяти участь 125 бійців з 7 команд з міст Житомира, Бердичева, Коростеня та Радомишля.

2021.07.01 09:44Кікбоксинг

У житомирському «Авангарді»​ відбудеться чемпіонат області з кікбоксингу

Турнір пройде під гаслом: «У СВОБОДІ НАША СУТНІСТЬ!»

2021.06.28 15:58Кікбоксинг

Житомирянин Артем Мельник на міжнародному турнірі з кікбоксингу в Узбекистані виборов срібло

У підсумку: у "АЛАБАЯ" срібна нагорода у ваговій категорії до 86 кг у розділі фул-контакт.

2021.06.28 11:22Кікбоксинг

​Спортсмени з Житомирщини вибороли золото та бронзу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Жіноча збірна України з боротьби посіла 2 місце в командному заліку на чемпіонаті Європи!

2021.06.22 14:43Вільна боротьба

Кікбоксери з Житомирської області привезли з чемпіонату України більше пів сотні медалей

Було більше 600 учасників, які змагалися у 8 розділах у всіх вікових групах: від 8 до 18 років, а також у групі "старші 18 років

2021.06.15 12:03Кікбоксинг

Спортсмени з Житомирщини взяли участь у ​першому турнірі з ММА «Кубок Поділля»

У змаганнях брали участь спортсмени від 10 років.

2021.06.15 10:44ММА

Стали відомі результати турніру UFC 263

Представляємо вашій увазі результати всіх поєдинків, які відбулися на турнірі UFC 263.

2021.06.14 15:59ММА

Збірна команда ДШВ стала переможцем чемпіонату Збройних Сил України на Кубок Героя України Тараса Сенюка

У Житомирі на базі 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України відбулося змагання з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка, який загинув в боях під Слов’янськом у 2014 році.Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

2021.05.19 13:57Єдиноборства

Спортсмени з Житомирщини зайняли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток

З 5 по 8 травня 2021 року у м.Хмельницький відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток. Житомирську область на турнірі представляли вихованці Житомирської обласної школи вищої майстерності.

2021.05.11 16:48Вільна боротьба

Борчині з Житомирщини здобули шість медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби

З 26 по 29 квітня 2021 року в м. Бахмут проходив чемпіонат України серед юніорів та юніорок 2001-2003 р.н. Житомирську область на турнірі представляли 17 спортсменів, серед них вихованці Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності

2021.04.29 09:33Вільна боротьба