1 2 3 4 5 6

Єдиноборства

Житомиряни взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо. Результати

21.02.2019 12:49Єдиноборства

Збірна Житомирської області у складі 5-ти чоловіків і 3-х жінок взяла участь у чемпіонаті України з дзюдо серед чоловіків та жінок віком до 23 років, який 18-19 лютого відбувся у Сумах.

Найбільш вдало виступили вихованці тренерів Дмитренка С.Г. та Соколовської А.А.

Гринчук Владислав (МСУ) у ваговій категорії до 90 кг став чемпіоном, вигравши всі 5 сутичок. Незабаром він буде представляти Житомирщину на міжнародних змаганнях у складі збірної команди України.

Срібло на рахунку Лідії Ващенко (МСУ) у ваговій категорії до 63 кг.

Ще троє спортсменів увійшли до щільної десятки найкращих у своїх вагових категоріях. Хом’як Катерина (МСУ), вихованка тренера Голуба В.Ю. стала 7-ю у ваговій категорії до 57 кг. Нетяга Лука (МСУ), виховаець тренера Товчиги С.В. у ваговій категорії до 90 кг та Гапон Вікторія (КМС), вихованка тренера Кумечко  О.М. у ваговій категорії до 70 кг посіли 9-ті місця.

Загалом збірна команда Житомирської області посіла 5 місце у командному заліку. Вітаємо спортсменів, та бажаємо подальших перемог.